fbpx

Ми з чолвіком вирішили виховувати своїх дітей інакше, вирішили, що треба якомога частіше дарувати дітям справжнє свято

У нас в сім’ї ростуть чудові діти, сину п’ять років і дочці один рік.
Коли синові виповнилося п’ять років, ми вирішили відзначити цей день не як зазвичай, а подарувати дитині справжнє свято. І через те, що в місті у нас немає дитячих аніматорів, то вирішили все зробити самі.

Придумали програму, змайстрували костюм Феї (феєю була я), підібрали музику. Діткам, друзям сина, видрукували й розіслали іменні запрошення із фото. Синові й доньці також зробили запрошення і поклали в поштову скриньку.

Коли син отримав запрошення, а це було приблизно за тиждень до свята, дуже зрадів і решту часу думав – яке диво має відбутися. І нарешті, настав той самий день. Ми прикрасили квартиру, накрили на стіл і стали чекати. А чекати довелося недовго. У призначений час стали дзвонити у двері й приходити гості – друзі. Син був дуже здивований, що у всіх були запрошення, як у них з сестричкою.

Діти принесли подарунки. Почали все роздруковувати та грати. І тут раптом вимкнулося світло, включилася диско лампа, заграла музика і в кімнату вбігла Фея. Діти заверещали від радості і несподіванки. Не буду зараз описувати всю програму, тільки скажу, що все було дуже весело, чесно я сама не очікувала. Бачачи блискучі очі дітей, і їх посмішки я швидко увійшла в роль.

Було проведено безліч конкурсів, в них брали участь усі запрошені діти та їхні батьки. Команда вийшла супер дружна і з легкістю справлялася навіть з найскладнішими завданнями. Ми оживляли казку, перетворювалися в різних звірів, кричали та стрибали, дарували імениннику безліч хороших побажань.

В довершення всього Фея показувала фокуси. Цим привела дітей в повний захват і ще раз переконала діток, що диво живе на світі, і воно – справжнє.
В самому кінці заспівали урочисту пісню про коровай. Запалили свічки, винесли торт, загадали бажання. Загалом, все вийшло дуже цікаво.
Дітям все сподобалося, і хоча минуло вже майже шість місяців, всі згадують день народження сина з захопленням, чекають тепер шестиріччя.

А ми дорослі, прийшли до висновку, зробити свято дитині просто, достатньо захотіти. А діти це і є чудо і нехай вони знають, що диво трапляється!

Related Post

Моя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвавМоя мама думає зовсім інакше, про що повідомляє і мені, і чоловікові при будь-якому зручному і незручному випадку. Справа в тому, що мій рідний брат (і відповідно, мамин син) завзятий азартний гравець і великий шанувальник ігрових автоматів. Я, звичайно, не вважаю його пропащою людиною, дружину в карти він ніколи не програвав

Давно читаю сайт і сьогодні у мене, на жаль, теж з’явився привід написати сюди свою історію. Можливо, моя проблема комусь здасться не такою вже й страшною, але мені потрібні реальні

Стався інтимна близькість з колегою на роботі, а він виявляється весь цей час кликав іншу колегу у ресторанСтався інтимна близькість з колегою на роботі, а він виявляється весь цей час кликав іншу колегу у ресторан

Любовний трикутник на роботі… Службові романи на роботі не заохочуються, це багато хто знає. Я теж, звичайно, не мріяла мати відносини на роботі, але так вийшло, що з колегою була

Гороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносинГороскоп кохання на тиждень (29 березня-04 квітня). Поради кожному знаку Зодіаку для Ваших відносин

Овен 21.03 – 20.04 Деяка прохолодність в стосунках може насторожувати вас. Однак ви все ще можете змінити, тільки варто про це спокійно подумати. Постарайтеся знайти час для розмови по душам,