Ми з дружиною одружилися вже досить у пізньому віці. Мені на той момент було тридцять чотири, їй тридцять два

Ми з дружиною одружилися вже досить у пізньому віці. Мені на той момент було тридцять чотири, їй тридцять два.

Чесно кажучи, особливої пристрасті та любові між нами не було. Принаймні, з мого боку, це був чистий розрахунок.

На той час я вже кілька разів будував серйозні стосунки з молодими, красивими, веселими дівчатами, але це жодного разу не закінчувалося весіллям.

Згодом я переконувався, що такі дівчата, по-перше, вимагають надто багато уваги, по-друге, вони хочуть, щоб на них витрачали багато грошей, по-третє, вони не проти, якщо цю увагу не тільки я приділяю, а й інші чоловіки.

Якоїсь миті я взагалі розчарувався в жінках і думав, що ніколи не одружуся. Але потім зустрів Аллу. Вона виглядала і поводилася так, що більшість інших чоловіків назвали б її сірою мишею. А я майже відразу зрозумів, що вона – моя ідеальна майбутня дружина.

Алла була скромною, затиснутою, дуже небалакучою. Ми працювали в одній фірмі вже кілька років, але я її навіть не помічав до певного моменту.

У ній все було якесь сіре, непоказне і безбарвне. Світло-русяве волосся, завжди зібране в пучок, майже ніякої косметики та мішкуваті строгі офісні костюми. Єдине, що у її зовнішності було виразним – великі блакитні очі.

Як неважко здогадатися, увагою чоловіків вона не була розпещена і спочатку ніби навіть злякалася, коли я почав до неї залицятися. Але невдовзі все налагодилося, ми почали зустрічатися і за пів року одружилися.

І за сім років я жодного разу не пошкодував про зроблений вибір. Алла – це та жінка, яку й уявляють, коли говорять про ідеальну дружину та матір. Вона тримає будинок у чистоті, чудово готує, ладнає з моєю мамою та старшою сестрою (хоча в них обох характер той ще). Алла чудова мати.

Звичайно, я теж беру на себе деякі обов’язки. Я заробляю більше за неї, забезпечую нас і періодично дбаю про нашого сина. Ну і так, різні там чоловічі обов’язки – повісити полицю чи забити цвях.

І донедавна все було добре, стабільно, спокійно. Алла ніколи ні на що не скаржилася.

Але тільки кілька місяців тому я став помічати, що з нею відбуваються якісь зміни.

Почалося з того, що вона помітно схудла. Це відбувалося поступово, тож я помітив не відразу. Коли запитав – навіщо вона це зробила, сказала, що лікар порадив знизити зайву вагу, щоб покращилось здоров’я.

Потім вона почала щотижня робити з собою якісь нововведення. Спочатку перефарбувалась у блондинку. Їй, звичайно, дуже йшло, очі стали ще яскравішими, але до цього за все життя вона не фарбувалася жодного разу!

Ще Алла стала по-іншому одягатися, якось яскравіше і стильніше. Потім почала робити нігті, брови, ходити до косметолога. Через це вона почала виглядати набагато молодшою і тепер на роботі інші жінки та навіть чоловіки постійно роблять їй компліменти.

Нещодавно вона сказала, що записалася до тренажерної зали, бо хоче тримати себе у формі. А ще вона почала ходити на заняття ліплення з глини та тепер періодично приносить додому якісь то тарілки, то ковші.

Я все ніяк не міг зрозуміти, навіщо Алла це робить, намагався жартувати, що, мовляв, мати, зовсім з глузду на старості років з’їхала. Або питав прямо. Спершу вона казала, що робить це для мене. Я щоразу відповідав, що мені байдуже, як вона виглядає. Потім почала говорити, що для себе.

Ось тут я і почав вперше замислюватися, що це все означає. Зрозуміло ж, що жодна жінка, якій майже сорок, не візьметься раптом доглядати за собою по повній програмі. Очевидно, щось тут нечисте. Я став підозрювати, що дружина мені зраджує.

Тільки ось було незрозуміло з ким. Оскільки ми працюємо в одній компанії, я чудово знаю її колектив. Там одні жінки. Окрім будинку вона ходить лише до дитячого садка за сином і з ним же на секцію. Ще їздить до батьків і іноді зустрічається із подругами, яких я теж добре знаю.

Чесно кажучи, кілька разів намагався за нею простежити. Чи то час невдалий обирав, чи вона якось відчувала мене, але нічого підозрілого не робила. Кілька разів брала книгу в бібліотеці і йшла з нею читати в парк, іноді вона просто, без мети, гуляє містом і один раз сама ходила в кіно.

Загалом, я не розумію, що відбувається з моєю дружиною, я зовсім не впізнаю цієї людини. Мені не хочеться, щоб вона за підсумком виявилася такою самою, як дівчата, з якими я зустрічався до неї.

А ще я почав замислюватися, що тепер я виглядаю на її тлі сірою мишею. Довелося записатися в спортзал, оскільки у шлюбі я трохи погладшав. Ще треба буде сходити на стрижку та оновити гардероб.

You cannot copy content of this page