Ми з дружиною вже близько двох років живемо з тещею. Вона переїхала до нас після смерті чоловіка і відтоді контролює кожну мою дію

Ми з дружиною вже близько двох років живемо з тещею. Вона переїхала до нас після того, як не стало її чоловіка і відтоді контролює кожну мою дію.

А найулюбленіше її заняття – пиляти мене з приводу грошей. Чи звик я? Так!
У мене вже імунітет на її дзижчання про гроші. І, мабуть, зрозумівши це, теща вирішила не мені мізки пиляти, а дочку вигідніше влаштувати.

Саме заселився в сусідню квартиру чоловік, на вигляд років 38. Дружина відгукувалася про нього як про ввічливого, порядного сусіда.

Ну ось теща і вирішила познайомитися з ним, а, між іншим, ще й звести сусіда з моєю дружиною.

Почала в гості його запрошувати, коли я на роботі був. Прогулятися, виявляється, їх разом відправляла. І навіть побачення їм влаштувала.

Я, до речі, на цьому побаченні й дізнався, про розвагу свекрухи. Дружина подзвонила радісна і почала дякувати за сюрприз. Нібито і сукню я їй купив, і в ресторані чекаю. Ось вона і їде задоволена.

Ну і я теж поїхав туди, подивитися, що до чого.
Виявилося, теща “наспівала” сусідові, його, до речі, Льоша звуть, що моя дружина самотня. Чоловіка немає, от і живе з мамою.

А я їй ніхто. Друг. Хворий я, ось і ночую періодично в них, коли загострення зі здоров’ям.
Чому дружина сама про мене нічого не казала? Теж не знаю. Загалом, повернувся я додому і влаштував тещі скандал.

– Та ти навіть життя нормальне забезпечити не можеш, – кричала теща, виправдовуючи свої замашки свахи. – А я для Наташі найкращого бажаю! У Льоші ось своя фірма!

Ну, після цих слів, я попросив тещу з’їхати. Тепер вона звинувачує мене в тому, що я її з дому виганяю на старість років.

You cannot copy content of this page