Ми з колишнім чоловіком не знаходили спільної мови через гроші. Дуже вже він був скупий. Ні подарунків на свята, ні смачних сирів, м’яса та риби у раціоні

Ми з колишнім чоловіком не знаходили спільної мови через гроші. Дуже вже він був скупий. Ні подарунків на свята, ні смачних сирів, м’яса та риби у раціоні.

Собі він купував добротний одяг, але дуже рідко. А мене критикував за другі чоботи, куплені протягом одного сезону, та щомісячні витрати на манікюр.

Коли в моєму житті з’явився Денис, я була щаслива. Він так гарно доглядав! Ми були знайомі лише два дні, коли він повів мене до шикарного ресторану.
– Замовляй, що хочеш, рекомендую стейки з мармурової яловичини, – одразу сказав мій супутник, простягаючи меню.
– Мармурова яловичина коштує, як крило від літака, – засміялася я.

У мене не було планів розоряти мого супутника. Але, побачивши мою сором’язливість, він окрім замовленого мною салату, попросив офіціанта принести мені їх фірмовий дорогий стейк.

Доглядати Денис вмів, чим і підкорив мене. Найближчими вихідними ми вирушили кататися на по Дніпру, а ввечері пішли на концерт. Місця Денис придбав найкращі.

– Я не впевнена, що у нього така вже й велика зарплата, – задумливо ділилася я зі своєю подругою Оксаною.
– Просто ти нарешті зустріла справжнього чоловіка. Отак і повинен поводитися кавалер. Ох, Іро, заздрю я тобі, у відпустку, напевно, на Мальдіви полетиш! – Вигукнула Оксана.

Отримавши підтримку справжньої подруги, я розслабилася. Я так натерпілася від свого колишнього чоловіка, що тепер із задоволенням приймала по-справжньому гарні залицяння.
– Тобі дуже личить це плаття, беремо, – сказав Денис, із захопленням розглядаючи мене в примірочній модного магазину. Коханий запросив мене до театру і сказав, що хоче купити мені з цього приводу нову сукню.

Мені шалено подобалося це вбрання, але цінник був досить дуже високий. Проте Дениса зайві нулі не лякали. Він попросив загорнути приголомшливе плаття і розрахувався за нього.

Ніколи я ще не почувала себе настільки коханою та бажаною. Коханий дивився на мене із захопленням і безмірно балував. Мене трохи дивувало, що він неохоче говорив про свою роботу.

– Ну, навіщо тобі думати про такі нудні речі? – посміхаючись, питав Денис. Він явно уникав відповіді.

Тоді я вирішила, що він дуже добре заробляє у якійсь секретній фірмі. Комерційна таємниця часто дотримується в організаціях, де крутяться великі гроші.

Це був чудовий місяць. На душі було легко і приємно, адже Денис все частіше говорив про те, як шикарно ми проведемо нашу першу спільну відпустку. Якось Денис зустрів мене після роботи та почав дуже дивну розмову.

– Кохана, чи не здається тобі, що настав час нам жити разом? – лагідно спитав він.
– Так швидко? Що ж, я не проти. Ти хочеш, щоб я вже сьогодні переїхала до тебе? – спитала я, подумавши, що ще жодного разу не була вдома у свого нареченого.

– Ні, на жаль, до мене не можна. Я живу з батьками та молодшою сестрою. Але у твоїй затишній квартирці вистачить місця на нас двох, – з усмішкою промовив Денис.
Я трохи розгубилася. Мене здивувало, що забезпечений чоловік не має власного житла.

– Може, ми не поспішатимемо? – обережно запитала я.
– Я б хотів переїхати до тебе прямо сьогодні, адже у мене не залишилося грошей навіть на продукти, а ще мені нема чим платити за кредит, – сказав Денис.

В якому ж я була шоку від його слів. Виявилося, щоб доглядати мене, ця людина просто взяла великий кредит! Не мав він ні гарної роботи, ні зарплати. Навіть житла свого не було.

А тепер, коли кредитні гроші скінчилися, він вирішив переїхати до мене. Ох, і влипла ж я!
Моїм першим бажанням було розлучитися з Денисом, його дурість у фінансових питаннях мене страшенно розлютила. Але ж я частково була причетна до цих грошей та взятого кредиту. Розважав, годував та одягав мене Денис саме з цих грошей.

Ось тепер і не знаю, як вчинити. Романтичний шлейф із мого нареченого якось злетів одразу. Не стало в нас ні ресторанів, ні подарунків. Щовечора Денис ходить до мене на вечерю, не приносячи жодних продуктів, і все активніше натякає на переїзд до мене. А я годую його, але вдаю, що не розумію цих натяків.

You cannot copy content of this page