Ми з подругою перебрали всіх знайомих, хто створив сім’ю з колишнім одруженим коханцем і побачили наступне…

… Як дивно – зазвичай жінки, які пережили роман з одруженим в минулому – більше ніколи швидше за все не повторять цей досвід. Тому що інакше починають бачити ситуацію …. Але тим не менше, закохані і поки ще живлять надію – навряд чи приймуть ці поради. Ми так влаштовані. Кожен все одно зробить свою помилку сам.

Моя подруга близька якось сказала: “Я помітила, що шлюби, побудовані на сльозах кинутих дружин – не призводять до добра. Навіть якщо це любов.”

Ми з нею перебрали всіх знайомих, хто створив сім’ю з колишнім одруженим коханцем і побачили наступне ( попереджаю – думка суб’єктивна, і нам було по 17): тітка Ніна вийшла заміж за коханця (він кинув сім’ю), народила дочку ….. і незабаром залишилася вдовою. Заміж більше не вийшла. До Каті пішов коханець від дружини – через рік став пити і гуляти, бити Катю. У Ані теж чоловік – колишній коханець. До сих пір кидається між нею і сім’єю. Оля 6 років сподівалася, що коханий кине заради неї дружину. Не кинув. Оля розчарувалася в житті.

Але наші спостереження не вберегли мене саму від роману з одруженим (у далекому минулому, ще до знайомства зі своїм майбутнім чоловіком). Роман закінчився. Я пішла потім від нього. Навіть виїхала в інше місто. Хоча мій коханий зізнався у всьому дружині, розлучився з нею і прийшов до мене. Але не вийшло. І слава Богу. Боюся, я все одно перестала б його поважати … Це і правда занадто боляче.

А зараз я дивлюся, як моя дуже юна близька знайома по вуха закохана в одруженого чоловіка. І як багато дівчат в такій ситуації самовпевнено заявляє: “Ми так любимо одне одного! Він все одно до мене прийде!” І ніякі мої слова до Тані просто не долітають. Вона живе в іншому світі: “Так, я пам’ятаю, що у тебе було так сумно. Але у мене-то все по іншому! У мене так сумно не буде!”

Буде. І моя Танюшка потім теж буде говорити: “Роман з одруженим? Ні! Тільки не це!” Просто вона чомусь запрограмована на цю помилку. … Хоча, вона гідна щастя як будь-який інший чоловік.

You cannot copy content of this page