Михайло став коханцем моєї сусідки, яка була одружена з моїм босом

Я, звичайно, зараз таку історію напишу, що можна подумати, що я тільки те і робив, що постійно бігав “по дівчатам”. Але ні. Я знаю слово – «кохання», а весь мій шлях – це дорога до нього. А ось мій друг Михайло не дуже розумів слово «кохання», та його значення. Шкода Михайла, якщо чесно.

Отже, історія! Я змінював дівчат як шкарпетки, “склав і викинув”. А ось Михайло закохався. Діло було так. Ми тільки закінчили школу, вчилися, підробляли, шукали себе.

По сусідству зі мною жила молода сім’я – скандали, крики. Чоловік, трохи старший за мене, їздив на фурі по рейсам, і я прилаштувався до нього, машину мив, з навантаженням / розвантаженням допомагав і все таке.

Хлопець суворий був, якщо дружина не зустрічала його з рейсу з підігрітою їжею і випраним одягом, то він брав шкарпетку, клав туди мило і “виховував”, махав тією шкарпеткою перед обличчям.

І тут я влаштував Мишка, і почали ми гроші заробляти, все ок. І тут він сказав, що закохався в Катю, дружину нашого шефа Вови. Я як міг відмовляв Мишка, бо Вова прибив би нас обох, але куди вже там …

Коротше, сиджу я ввечері вдома, Вова в рейсі, а тут за стіною, замість криків і мату, гучні зітхання. Вгадайте…. і голос Михайла. Ну ось …

Вова повернувся з рейсу, почалися крики і мат, Вова поїхав в рейс, зітхання, зрада і все таке. Сусідка почала подвійне життя, а ось друг Михайло вляпався.

Через пару місяців Вова приїхав раніше і застав Катю і Мишка. Обом дісталося по повній програмі.

Михайло вирішив помститися чоловікові Каті. “Забив стрілку” і знову отримав в ніс. Михайло вирішив підкинути щось заборонене щоб помститися, і це спрацювало.

Катя з ним відразу розлучилася, а Михайло відразу на ній одружився. Був друг, і немає друга.

Він влаштувався в поліцію, щоб заробляти, а я більше по будівництву займався.

Катя так і залишилася мені сусідкою, а Михайло став її другим чоловіком. Відразу у них і дочка народилася, але Катя, виявилося, не дуже гарна дружина.

Вова, як повернувся, відразу пішов розбиратися, а Катя, як невірна дружина, стала більше своєю красою займатися.

Почалися скандали, я згадав були часи, ці дикі крики, але їх дочку шкода було.

І ось фінал. Вову в третій раз заарештували, а Михайло і Катя спочатку стали жити окремо, а потім розлучилися.

Катя відразу знайшла собі третього чоловіка – вірменина. Ось така ось дружина.

Михайло намагався дочку забрати, але не зрослося, довелося аліменти платити.

І ось іронія долі! Зараз дочка Михайла виросла і вийшла заміж за якогось розбишаку, ті ж скандали. Схоже гени такі … Тільки Михайла шкода, п’є. Ось така любов. Ось така сусідка.

You cannot copy content of this page