Михайло зустрів на вулиці незнайомку, а через три години вони опинилися в готелі…

Михайло був молодим здоровим сильним хлопцем, але в шлюбі він був не щасливий і не задоволений. Він вийшов з роботи. Вже був листопад -прохолодний і мокрий. Не дивлячись на погоду він не поспішаючи йшов до метро загрібаючи ногами опале листя. Не звертаючи увагу на народ, який проходить повз і раптом – вона !!!!

Висока дама Пенсійного віку. У Михайла що щось клацнуло всередині перевернулося. У нього вже був шестирічний досвід відносин з жінкою набагато старшою за нього. Він вважав що жінка з віком не тільки мудріше але і розквітає інакше як жінка. Вона називається жінка Золотого віку. І що вона розквітає і душею і тілом і йому раптом так захотілося бути поруч з нею …

Просто потримати за руку обійняти він відчув від неї магнітне тяжіння з яким стало тепло на душі і промайнуло таке відчуття що він її давно знає, він вважав що між чоловіком і жінкою повинна бути духовна легкість ніжність розуміння. Решта зовнішнє оболонка яка не важлива для довгих відносин йому хотілося бути поряд зі своєю жінкою. Дарувати їй ласку ніжність бачити її очі посмішку цілувати її руки.

Михайло додав крок що б наздогнати свою мрію. Він чемно привітався і запросив Даму в кафе. На здивування йому вона охоче погодилася. Вони провели в кафе близько двох годин. Мило базікали перебиваючи одне одного …

І між ними утворився внутрішній альянс який переростав в бажання одне одного. Вони замовили таксі і поїхали в найближчий готель. Дама трохи була зніяковілою своєю поведінкою але бажання і хотіння цього молодого чоловіка було сильніше її власного сорому.

Вони піднялися в номер і тут стався вибух пристрасті з неймовірною силою. Зриваючи з одне одного одяг. Любов і ніжність. Не помітивши для себе вони опинилися на розкішному великому ліжку. Цілуючи одне одного з ніжністю і пристрастю і в ці хвилини були забуті і різниця у віці і пристойність. Розум розчинився Тільки повне задоволення один одним … .І Михайло подумав ось він ЗОЛОТИЙ вік жінки !!!

You cannot copy content of this page