– Микита був моїм сусідом, просто другом! А потім він спитав поради, що подарувати жінці в яку він закохався

Мене кинули … та ні, навіть не кинули, а так, поклали на дальню поличку, як стару іграшку, яка набридла, а викинути на кшталт шкода.

Коли я спробувала з’ясувати стосунки і розставити всі крапки над «i», то у відповідь почула: «Ну що ти, кошеня! Що за дурні сумніви бродять в твоїй прекрасній голівці? Ось розберуся зі справами, і ми обов’язково з тобою побачимось! »

І ми дійсно побачилися … Вірніше, я побачила його з вікна маршрутки, як прогулюється по набережній у «справах», які представилися в образі мініатюрної фарбованої блондинки.

Не пам’ятаю, як доїхала додому, як ніби в маренні … пелена спала з моїх очей, і я усвідомила, що було вже давно пора зняти загально відомі макаронні вироби з моїх довірливих вушок і послати його подалі … Але, звичайно завжди сподіваєшся на краще і намагаєшся не думати про погане.

Один мудрий чоловік сказав – важко перші 72 години, потім легше. Може це і так, та тільки поки ці 72 години пройдуть, можна збожеволіти. Що я потихеньку і робила … повільно входила в стан ступору, біль і образа переповнювали мене і готові були виплеснуться потоком сліз … Але я була настільки пригнічена, що сил на ридання не залишилося, і я просто лежала на дивані, дивлячись в стелю і слухала мірно що цокають настінні годинники.

З цього стану мене вивів дзвінок у двері. Я нікого не хотіла бачити в той момент … Хто б це не був, нехай думає, що мене немає вдома. Але непроханий гість був не згоден з подібною версією і продовжував наполегливо лунати.

«Ну кого там чорт приніс?», – подумала я, човгаючи босоніж до дверей. Відкрила … На порозі стояв Микита і ніяково посміхався:

– Вітання! Ось вирішив зайти, бачив, як ти йшла додому, а дзвоню тобі по телефону – не береш трубку. Сталося чого? Микита – це мій сусід з верхнього поверху, і, можна сказати, кращий друг!

Дійсно, хоч я і не вірю в дружбу між чоловіком і жінкою, але ми з ним – виключення з правил. Коли він купив квартиру в нашому будинку, всі мої подружки хором сказали:

«Це твоя доля!», А на мої боязкі спроби заперечити реагували негативно: «Ну ти дурепа! Молодий, з квартирою, з машиною, красивий і досі не одружений, ну що тобі ще треба! »

Одного разу я купувала продукти в магазині біля нашого будинку, і там випадково зустріла «потенційного жениха» Микиту. Він люб’язно допоміг мені по-сусідськи дотягнути до квартири непідйомні сумки з їжею, а я в подяку запропонувала йому чашечку своєї фірмової кави з корицею і лікером.

Ось так ми і познайомилися. Разом стали ходити в тренажерний зал поруч визначних місць вірніше, я почала займатися раніше нього, а він уже потім приєднався до мене, потім дивним чином я стала зустрічати його вранці, копати біля свого «бойового коня» марки BMW практично в один і той же час – коли я йшла на роботу, тому проблема з пробками в метро була вирішена – він люб’язно підвозив мене до дверей офісу.

З боку ми могли справляти враження закоханої пари, але це було не так – я не встигала рахувати його незліченних подружок, які змінювали одна одну, як скельця в калейдоскопі, Микита міг без сорому запитати у мене все, що завгодно, як, наприклад: « які протизаплідні таблетки краще підійдуть для його нової пасії, або чому в «критичні дні» у деяких жінок характер стає просто стервозним? »

Ми могли обговорювати з ним все, що завгодно, починаючи від останніх новинок жіночої нижньої білизни і закінчуючи проблемами простатиту у чоловіків після 35 років.

І ось, коли я побачила його, усміхненого і такого рідного, мені раптом захотілося опинитися в кільці його сильних рук, притиснутися до теплого плеча і дати волю сльозам. Але замість цього мені раптом згадалася наша недавня з ним розмова, коли він запитав у мене поради, що подарувати дівчині, яка з деяких пір займає всі його думки, яка стала особливою для нього і, мабуть, коханою … Тоді я не знайшлася, що відповісти , а ось зараз я стояла перед ним, спустошена і жалюгідна …

І я сказала:

– Микита, пам’ятаєш, ти запитав поради у мене, щодо подарунка, так ось, подаруй їй троянди … пурпурні троянди – як символ кохання … 129 штук. А тепер іди, мені краще побути на самоті
І не чекаючи його реакції, зачинила двері. І я стояла, притулившись лобом до одвірка, і сльози бігли у мене по щоках …

Вже стемніло на вулиці, і зірки засіяли небо … я сиділа на підвіконні, в темряві на кухні і дивилася у вікно … знову дзвонять … Ну хто там ще! Я відкриваю вхідні двері, не питаючи «хто», і хвилину стою в заціпенінні … а потім заливаюся сльозами, другий раз за день, але вже від щастя …

На сходовому майданчику біля мого порога стоїть величезна корзина, наповнена чарівними по красі пурпуровими трояндами … А поруч, з пляшкою шампанського в руках, стоїть Микита, і в його очах я бачу своє відображення … Наше відображення.

You cannot copy content of this page