fbpx

Микита тоді сказав мені: «Я просто не знаю. Мені добре з тобою, але я не планую на тобі одружуватися і робити дітей. Це взагалі не входить в горизонти мого планування»

Сьогодні хочу розповісти вам історію з особистого досвіду, висновки, які я зробила після десятків побачень по інтернету.

Скажу відразу, що на глобальних сайтах знайомств я ніколи не сиділа, навпаки, вибирала більш молодіжні. Скільки разів я була на побаченнях – я не рахувала. Більше 30 вже точно.

Нові люди, нові обличчя, але ідея все та ж. 1) Невідповідність фото і реальності. Дуже багато хлопців фотошопили себе так, що при зустрічі доводилося тікати відразу ж, відсидівши буквально п’ять хвилин.

2) Близькість. Так-так, більше половини цих красенів хотіли затягти в ліжко на першому ж побаченні.

3) Матеріальна сторона питання. Всі його фотки в машині або на дачі – виявилися просто фотками його друга!

4) Розбиті серця. Дуже багато хлопців “лікуються” на таких сайтах від невдалих минулих відносин. І я потрапила на цю вудку. Два рази.

Перший раз зустрічалася з хлопцем пів року, і все було добре, але на моє запитання, яке стосувалося майбутнього, хлопець відповів словами, які врізалися мені в пам’ять надовго.

Пригадую їх, як чортів невдало завчений вірш. “Я просто не знаю. Мені добре з тобою, але я не планую на тобі одружуватися і робити дітей. Це взагалі не входить в горизонти мого планування.”

Егоїст. Не було ні слів, ні болю. Просто спустошеність. Як так? Хочу зауважити що цей “експонат” розлучився зі своєю дружиною, тому що вона йому зрадила з його найкращим другом відразу ж після їх медового місяця 🙂

Другий раз я зустріла хлопця, з яким по-дружньому спілкуюся і до цих пір, але який не може відкритися новим відносинам, тому що його дівчина, яка була коханням усього його життя, розбилася в автокатастрофі. І він до цих пір не може переступити через себе, задовольняючись рідкісними нетривалими відносинами.

Але людина він хороша. Шкода його, але з цим, на жаль, він повинен впоратися сам.

До чого я все це розповідаю, та так детально? Напевно щоб виговоритися. Дуже – дуже рідко трапляється так, що ви закохуєтеся в людину по інтернету і у вас все добре. Сюрреалістична любов. Нереальна. А ви в неї вірите?

Related Post

Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …

Не хотіла плутати роботу і відносини … Воно так вийшло… Я з нерозумінням ставилася до людей, які заводять на роботах інтрижки або навіть знаходячи собі дружин / чоловіків … Є

Кинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаюКинула чоловіка старше мене на 18 років, тепер страждаю

Закохалася в чоловіка старше мене на 18 років. Він небагатий, але любить сильно. Батьки і брат з сестрою постійно твердили, що він занадто старий для мене і не пара мені.