fbpx

Минає рік-другий, у моєї Наталі нова колекція одягу від «Chanel», і новенький «Hyundai Solaris», в золотистому кольорі, як вона і хотіла, але мене її друзі все одно вважали скупим. Коли я захворів, з грошима стало тяжко і я побачив її справжнє обличчя

Сіра мишка, яка стала якорем. Розповім історію, яка трапилася зі мною близько 6 років тому. Під час моєї активної молодості я мав досить престижну професію, яку отримати було важко відразу після закінчення інституту.

Справи рухалися в гору. І особистим життям я, особливо, не цікавився до одного моменту. У моєму житті з’явилася вона. Сіра мишка на роботі, яка притупляла погляд, коли я на неї дивився. Їй було 23 роки, для її віку, вона досить невміло стежила за собою і одягалася без індивідуального смаку.

Не знаю, чим вона мене зачепила, але після новорічного корпоративу я почав до неї залицятися.
Все закрутилося досить швидко, і я був засліплений рожевим коханням до неї. Будував плани на майбутнє у всіх кольорах веселки. На гроші було особливо все одно, хоча з її появою з’явилася значна кількість витрат.

Минає рік-другий, у неї нова колекція одягу від «Chanel», і новенький «Hyundai Solaris», в золотистому кольорі, як вона і хотіла. Багато вважатимуть мене жаднюгою, тому що я рахував все до останньої копійки, скільки на неї витрачав. Через покупки додаткового автомобіля я вліз в борги.

Друзі відмовляли не здійснювати таких грандіозних покупок, бо з боку бачили, як сіра мишка швидко перетворилася в кровожерну змію, яка повільно мене вбивала. Так і сталося, що я захворів. Через тривалий лікарняний мене звільнили з роботи, і довелося тяжко. Я дуже сподівався на підтримку, але її не було.

Я влаштовувався на першу-ліпшу роботу, аби приносити в наш будинок будь-які гроші, пріоритетом мого життя була вона, її щасливе життя. Про кар’єрні сходи можна було забути, коли в той час мої ровесники обіймали посади начальників відділів.

Почалися перші сварки, лайка. Машину довелося з горем навпіл продати, щоб покрити частину боргів. І через деякий час на свою адресу я почув «Ти змінився, більше не такий авантюрний чоловік, якого я бачила раніше, йду». Я любив її, і не розумів, чому все так відбувається.

Пройшов деякий час. Я набрався сміливості почати все з нуля. Без почуттів, без відносин, керуючись виключно раціональними вчинками. Піднявся заново по кар’єрних сходах, поліпшив відносини з друзями. І зрозумів, що йдучи на поводу своїх почуттів – ти повільно йдеш на дно, жертвуючи собою заради іншої людини, яка, врешті-решт, цього не оцінить.

Related Post

Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?Як поставити нахабних сусідів з невихованими дітьми на місце?

У нашій комунальній квартирі живе жінка з двома маленькими дітьми, 6 і 7 років, які бігають і кричать весь день і у себе в кімнаті, і в місцях загального користування.

Вадим хоче перевірити мене на детекторі брехніВадим хоче перевірити мене на детекторі брехні

Ми разом 4 роки. Постійно скандалимо, розходимося, потім миримося, але одне без одного не можемо. Він зраджував мені, я знаходила фотографії, читала переписку. Потім партнер сказав, що «зав’язав», почав підозрювати