На чужому нещасті свого щастя не побудуєш, і такої любові не побажаєш навіть лютому ворогові

Ця незвичайна історія відбулася в житті моєї рідної тітки Дар’ї, яка в молодості була дуже красивою білявою жінкою, з пишними формами та чарівною усмішкою, яка чарувала всіх чоловіків, якы траплялися на її життєвому шляху.

Дарина жила в маленькому українському селищі тихо і спокійно, доки не зустріла його.

Олексій приїхав у селище, де мешкала Дар’я, із Західної України на заробітки разом зі своїм другом? і Даша люб’язно погодилася прийняти молодих людей до себе на правах квартирантів. Олексій був цікавим і товариським молодим чоловіком, який швиденько завоював прихильність своєї господині.

Пройшло трохи часу і між Дар’єю та Олексієм виникли справжні взаємні почуття, з якими ніхто з них упоратися вже був не в змозі. І могла б бути ця історія зі щасливим кінцем, якби у Олексія там, на Батьківщині, не було дружини та діточок, які чекали на нього. Але закоханих не бентежив такий стан речей. Про все забувши, вони з головою занурилися в почуття.

Але одного разу дружина Олексія вирішила відвідати свого чоловіка і відвезти йому домашніх гостинців.

Приїхавши, вона помітила неоднозначні погляди шикарної господині у бік свого чоловіка, і влаштувавши грандіозний скандал, забрала його та поїхала. Але поїхала, ця жінка не мовчки, а з такими словами прокляття на адресу Дарії, що аж страшно.

Щось негаразд сталося з тіткою Дашею після від’їзду цієї скривдженої жінки. Вона стала на очах тліти як свічка, перестала, їсти і спати.

Я тривалий час не спілкувалася з тіткою, і через десять років після описаних вище подій вирішила її відвідати.

Я мало не зомліла, коли побачила того, хто мене зустрічав! До мене вийшла вісімдесятирічна худа стара, згорблена й бліда, як небіжчик! Адже їй було не більше сорока!

Я почала розпитувати, що ж сталося і чим вона так сильно хвора. І зі сльозами на очах тітка Дар’я повідала, що прокляття дружини Олексія далося взнаки.

Не вдалося, колись красивій жінці, з пишними формами вийти заміж і побудувати своє сімейне щастя через хворобу, що її замучила, діагноз якої лікарям встановити так і не вдалося.

Послухала я свою тітку, яка стала просто жертвою якогось потягу до одруженого чоловіка, який більше жодного разу навіть не з’явився в її житті, і зробила висновок, що на чужому нещасті свого щастя не побудуєш і такої любові не побажаєш навіть лютому ворогові.

Related Post

Чи то від самотності, чи від порожнечі, чи від жалю, я почала з ним зустрічатися. І завагітнілаЧи то від самотності, чи від порожнечі, чи від жалю, я почала з ним зустрічатися. І завагітніла

Пишу сюди тому, бо більше нема з ким поділитися. Мене звуть Саша, мені 28 років. Так вийшло, що доживши до такого віку, я ще не мала серйозних стосунків. Ні, я

Олександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловікуОлександра впевнена, що перетворилася в товстуху після того, як зрадила чоловіку

Прочитала тему “колишніх коханок одружених чоловіків” і по іншому подивилася на своє життя. Коли я познайомилася зі своїм другим чоловіком мені було 23 роки. Ми з ним разом працювали. На

Батьки дружини не дають нам нормально виховувати дитинуБатьки дружини не дають нам нормально виховувати дитину

Як можна правильно виховати дитину, якщо всі родичі на це мають свою думку. Живемо разом із батьками дружини, стосунки були прекрасними, доки не народилася донька. З першого дня почалися суперечки,