На чужому нещасті свого щастя не побудуєш, і такої любові не побажаєш навіть лютому ворогові

Ця незвичайна історія відбулася в житті моєї рідної тітки Дар’ї, яка в молодості була дуже красивою білявою жінкою, з пишними формами та чарівною усмішкою, яка чарувала всіх чоловіків, якы траплялися на її життєвому шляху.

Дарина жила в маленькому українському селищі тихо і спокійно, доки не зустріла його.

Олексій приїхав у селище, де мешкала Дар’я, із Західної України на заробітки разом зі своїм другом? і Даша люб’язно погодилася прийняти молодих людей до себе на правах квартирантів. Олексій був цікавим і товариським молодим чоловіком, який швиденько завоював прихильність своєї господині.

Пройшло трохи часу і між Дар’єю та Олексієм виникли справжні взаємні почуття, з якими ніхто з них упоратися вже був не в змозі. І могла б бути ця історія зі щасливим кінцем, якби у Олексія там, на Батьківщині, не було дружини та діточок, які чекали на нього. Але закоханих не бентежив такий стан речей. Про все забувши, вони з головою занурилися в почуття.

Але одного разу дружина Олексія вирішила відвідати свого чоловіка і відвезти йому домашніх гостинців.

Приїхавши, вона помітила неоднозначні погляди шикарної господині у бік свого чоловіка, і влаштувавши грандіозний скандал, забрала його та поїхала. Але поїхала, ця жінка не мовчки, а з такими словами прокляття на адресу Дарії, що аж страшно.

Щось негаразд сталося з тіткою Дашею після від’їзду цієї скривдженої жінки. Вона стала на очах тліти як свічка, перестала, їсти і спати.

Я тривалий час не спілкувалася з тіткою, і через десять років після описаних вище подій вирішила її відвідати.

Я мало не зомліла, коли побачила того, хто мене зустрічав! До мене вийшла вісімдесятирічна худа стара, згорблена й бліда, як небіжчик! Адже їй було не більше сорока!

Я почала розпитувати, що ж сталося і чим вона так сильно хвора. І зі сльозами на очах тітка Дар’я повідала, що прокляття дружини Олексія далося взнаки.

Не вдалося, колись красивій жінці, з пишними формами вийти заміж і побудувати своє сімейне щастя через хворобу, що її замучила, діагноз якої лікарям встановити так і не вдалося.

Послухала я свою тітку, яка стала просто жертвою якогось потягу до одруженого чоловіка, який більше жодного разу навіть не з’явився в її житті, і зробила висновок, що на чужому нещасті свого щастя не побудуєш і такої любові не побажаєш навіть лютому ворогові.

You cannot copy content of this page