fbpx

На фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красуню

Три роки тому я познайомилася з хлопцем через інтернет. Проста балаканина в чаті привела до дуже серйозної закоханості. Одна тільки проблема: чоловік постійно знаходив причини зі мною не зустрічатися в реальному житті.

Він розповідав, що він військовий і це звичайно давало величезний простір для вигадування подібних відмовок. На фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала.

Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красуню.

На створення нового тіла у мене пішов майже рік. Я скинула тридцять кілограмів і придбала новий гардероб (старі речі дуже швидко стали великі). Я відчувала себе сильною, стрункою, красивою і достойною парою своєму коханому.

Весь час поки тривав процес змін, він мене підтримував, підбадьорював і змушував вірити у свої сили й можливості. На жаль, весь мій інтернет – роман виявився абсолютним обманом.

Всі історії про своє життя, що мені писав чоловік, були суцільною вигадкою, і навіть фотографії були зовсім не його. Звичайно, мені було боляче, образливо і дуже огидно, що над моїми почуттями так поглумилися.

Але я завжди буду вдячна цій події за свою струнку фігуру і впевненість у своїх силах! Якби не цей роман – обман я все так само продовжувала б киснути в відразі до своїх кілограмам жиру і зображення в дзеркалі в повній впевненості, що в моєму віці й стані бути стрункою, рухомою і сильною неможливо.

Якщо не торкатися теми здоров’я, то найголовнішим фактором, що впливає на мотивацію для схуднення, є бажання подобатися чоловікам. На жаль, не дивлячись ні на що, чоловіки зустрічають жінок «по одягу». Говорити за всіх не можна, але частка їх величезна. На самому початку вони оцінюють наш зовнішній вигляд, а потім вже наш «багатий і глибокий внутрішній світ». І навіть, якщо вони говорять, що їм все одно, вірити таким словам потрібно з побоюванням. Жінка завжди повинна бути красива і бажана, і це є хороша мотивація для схуднення.

Related Post

Петро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитиніПетро завів в різних селах по одній жінці, тепер у кожної по дитині

Завжди дивуюся тому, які ж люди всі різні. Комусь дісталося все: розум, зовнішність, кмітливість, упертість. А комусь нічого. Хтось прагне до кращого, маэ сімейні цінності, відповідальність. Є у мене хороша

Чоловік зраджував, але поводив себе так, щоб я відчувала себе винуватою…Чоловік зраджував, але поводив себе так, щоб я відчувала себе винуватою…

Найкращий захист це напад…. Останні півроку перебування в шлюбі підозрювала, що мій колишній чоловік зраджував мене. Не було прямих доказів, тільки моя інтуїція била на сполох. Можливо непрямих причин і