Перейти до вмісту

На курорті в мене трапився роман, але через три дні я мала поїхати, мені здавалося, що цей чоловік моя споріднена душа, але виявилося, що він просто хотів до мене “в ліжко”

  • від

Поїхала на море відпочивати, в останні три дні познайомилася з хлопцем. Він спочатку проявив нереальний інтерес. Хотів дуже зустрічі. Вона трапилася, він через хвилин 15 вже обіймати ліз, я зробила йому зауваження, і не дозволила.

Він дуже хотів зустрічі ввечері. Я в принципі теж, мені він сподобався, він досить цікавий і розумний співрозмовник. Ми ввечері гуляли
на пляжі, сиділи у дворі, спілкування було на висоті, я зрозуміла, що він мене зачепив.

В результаті поцілунки, обійми. Але до кінця вечора він почав проситися до мене в номер, хоча б заснути разом, я відмовила, і відразу побачила, що він образився, ми розійшлися по домівках, після цього він просив номер, писав що дуже хоче мене швидше побачити.

Ми зустрілися днем, спілкувалися, але я чітко дала зрозуміти, що близькість на одну ніч не для мене, тим більше знайомі кілька днів, і відразу побачила його згаслий погляд, мене це шалено образило, я вирішила швидше піти. Хоча на душі було дуже важко, мені він сподобався, звичайно зрозуміло, що ми з різних сторін країни, і тут про жодні серйозні стосунки й мови йти не може.

Я пів дня мучилася, чекала, що він почне знову писати і просити зустрічі, і він написав, але абсолютно в іншій інтонації, дуже холодно. Увечері холодно запитав приїхати йому чи ні, я сказала так.

У підсумку ми цілувалися, він запропонував піти в номер, я знову відмовила, і все через пів години його вже не було і остання його фраза була “радий знайомству”.

Я звичайно розумію, що це все було чисто через “ліжко”, і можливо навіть як особистість я його не цікавила, і все він пропав, я полетіла. І у мене почалася депресія, я постійно думаю про нього, мені важко, я не розумію що відбувається, мені боляче від того, що більше ми ніколи не зустрінемося.

Я знаю, що йому нічого крім “ліжка” і не потрібно було, в принципі вже вдень це було зрозуміло, але легше від цього не стає. В голові тільки він, я вже божеволію.

Будинок порожній, робота нестерпна. Просто в перший день він показав, що серйозний, а потім все звелося до близькості. Як це пережити, я не відчувала таких емоцій років 8.