На курорті в мене трапився роман, але через три дні я мала поїхати, мені здавалося, що цей чоловік моя споріднена душа, але виявилося, що він просто хотів до мене “в ліжко”

Поїхала на море відпочивати, в останні три дні познайомилася з хлопцем. Він спочатку проявив нереальний інтерес. Хотів дуже зустрічі. Вона трапилася, він через хвилин 15 вже обіймати ліз, я зробила йому зауваження, і не дозволила.

Він дуже хотів зустрічі ввечері. Я в принципі теж, мені він сподобався, він досить цікавий і розумний співрозмовник. Ми ввечері гуляли
на пляжі, сиділи у дворі, спілкування було на висоті, я зрозуміла, що він мене зачепив.

В результаті поцілунки, обійми. Але до кінця вечора він почав проситися до мене в номер, хоча б заснути разом, я відмовила, і відразу побачила, що він образився, ми розійшлися по домівках, після цього він просив номер, писав що дуже хоче мене швидше побачити.

Ми зустрілися днем, спілкувалися, але я чітко дала зрозуміти, що близькість на одну ніч не для мене, тим більше знайомі кілька днів, і відразу побачила його згаслий погляд, мене це шалено образило, я вирішила швидше піти. Хоча на душі було дуже важко, мені він сподобався, звичайно зрозуміло, що ми з різних сторін країни, і тут про жодні серйозні стосунки й мови йти не може.

Я пів дня мучилася, чекала, що він почне знову писати і просити зустрічі, і він написав, але абсолютно в іншій інтонації, дуже холодно. Увечері холодно запитав приїхати йому чи ні, я сказала так.

У підсумку ми цілувалися, він запропонував піти в номер, я знову відмовила, і все через пів години його вже не було і остання його фраза була “радий знайомству”.

Я звичайно розумію, що це все було чисто через “ліжко”, і можливо навіть як особистість я його не цікавила, і все він пропав, я полетіла. І у мене почалася депресія, я постійно думаю про нього, мені важко, я не розумію що відбувається, мені боляче від того, що більше ми ніколи не зустрінемося.

Я знаю, що йому нічого крім “ліжка” і не потрібно було, в принципі вже вдень це було зрозуміло, але легше від цього не стає. В голові тільки він, я вже божеволію.

Будинок порожній, робота нестерпна. Просто в перший день він показав, що серйозний, а потім все звелося до близькості. Як це пережити, я не відчувала таких емоцій років 8.

Related Post

Моя донька почала багато брехати з раннього дитинстваМоя донька почала багато брехати з раннього дитинства

Доньці зараз 12 років, і я не можу від неї почути правду. У три роки, коли Настя навчилася добре говорити, вона стала фантазувати і вигадувати. Коли я ставила їй найпростіші

Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханоюЗабезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його. Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і

З жахом чекаю на понеділок і плачу: доведеться викладати англійську підліткамЗ жахом чекаю на понеділок і плачу: доведеться викладати англійську підліткам

Я закінчила університет 3 роки тому. Освіта філологічна, нікому філологи в моєму місті не потрібні. Я за фахом викладач, філолог та перекладач англ. мови — проте нормальну роботу знайти неможливо.