Перейти до вмісту

На парковці я помітила знайоме авто. Дуже схоже на те, що врізалося у машину Гриця. Я порівняла номери з номерами на фото і виявилося, що так воно і є. Чоловіка в офісі не виявилося, він сам уже пішов на обід до цього. І телефон його мовчав. Я почала складати два і два і зрозуміла, що все це виглядає погано

Мій чоловік молодший за мене на 8 років, а я є співзасновником однієї невеликої фірми зі штатом під півтисячі людей. Тож я щиро готова до ваших їдких зауважень щодо нашого шлюбу та взагалі.

Подібних коментарів про «старуху та альфонса» я наслухалася ще з першого року заміжжя. Навіть не ображаюся на них більше, все чекаю на нові й більш оригінальні ідеї.

Так ось. У нас в гаражі, природно, є два автомобілі. Для нього та для мене. Я користуюся послугами водія, а ось мій чоловік любить особисто крутити руль. Не розумію, в чому задоволення їхати перевантаженою дорогою, виглядати світлофори, лаятися з іншими водіями, поліцейськими… Мабуть, це ще одне чоловіче хобі, яке нам, нормальним жінкам, не зрозуміти.

Місяць тому Гриць потрапив у невелику аварію. Стояв на світлофорі, чекав на зелене. Потім відволікся, і йому ззаду в’їхав легковик. Добре, хоч те авто не встигло розігнатися, то й пошкодження були мінімальні.

Грицько помінявся номерами телефонів з власницею машини, що в’їхала в нього, зробив пару фоток, і вони роз’їхалися. Я сама подивилася — справді нічого особливого. Ну хоч усі здорові лишилися.

Але з того часу чоловік якось змінився. Він став якийсь задумливий, відгородився від мене. Коли я його про це запитала, Гриць тільки махнув рукою, мовляв, я все вигадую. Однак не варто забувати, що я жінка, а значить, уже розумніша за свого молодого чоловіка. Так що я ще більш уважно почала придивлятися до його поведінки і робити висновки.

Щоб ви розуміли, чоловік також працює в офісі. Друзі прийняли його до себе в команду на не дуже важку роботу. Зранку він готує нам сніданок, їде працювати. Потім о 16:00 у нього закінчується робочий день, і він спускається на два поверхи нижче, щоби півтори години провести у спортзалі. Мені потрібен молодий та енергійний чоловік, а не руїна з черевом під сорочкою.

Потім він їде додому та готує нам вечерю. Кілька років тому ми разом пішли на кулінарні курси від модного шефа. Вхід лише за спеціальними перепустками, колишній подарував. У нас із ним чудові стосунки, але про нього я розповідати тут не хочу.

Так от мене на ці курси надовго не вистачило. Тож Грицю довелося віддуватися за нас обох. Натомість тепер він непогано досяг успіху в італійській та іспанській кухні.

Я, насправді, людина проста. На мою думку, і доставку з ресторану можна замовити. Але якій жінці не хочеться спостерігати, як її чоловік у фартуху справляється з продуктами на кухні?

Крім того, у нього справді непогано виходить. Не п’ять зірок, але, коли рецепт простий та інгредієнти свіжі та якісні, як можна щось зіпсувати?

Вихідні ми проводимо разом. Йога, фруктова дієта та медитація. Дуже добре допомагає жінці омолоджувати організм, а для чоловіка йога забезпечує якусь нереальну розтяжку та володіння своїм тілом. Це недорого, тому всім рекомендую. Йога і стретчінг – запорука вашої молодості.

Але повернемось до поведінки чоловіка. Після тієї аварії його начебто підмінили. На перший погляд, нічого не змінилося, але я його дружина, відчуваю. Мої спроби з’ясувати все докладно нічого не дали.

І якось я вирішила трохи відволіктися від роботи і з’їздити до благовірного в офіс. Провести разом обідню перерву, поспілкуватися.

На парковці я помітила знайоме авто. Дуже схоже на те, що врізалося у машину Гриця. Я порівняла номери з номерами на фото і виявилося, що так воно і є. Чоловіка в офісі не виявилося, він сам уже пішов на обід до цього. І телефон його мовчав. Я почала складати два і два і зрозуміла, що все це виглядає погано.

Попросила водія зробити коло по району, можливо, чи не знайдеться якась забігайлівка, куди Гриць міг злиняти від коханої дружини.

І що ви думаєте? Буквально за кілька сотень метрів мій втікач знайшовся. Він справді обідав у компанії молодої та симпатичної дівчини. Зважаючи на все, господині авто, припаркованого неподалік.

Гриць все зрозумів дуже швидко. Побачив мене і, нічого не кажучи своїй супутниці, підвівся і пішов назустріч мені. Бачили колись очі кота, що щойно нашкодив? У чоловіка вони були такими самими.

Звичайно, я не стала влаштовувати сцени в людному місці. Просто ввімкнула дуру, запитала у Григорія якусь неважливу річ, пов’язану з домашніми справами і поїхала.

Вже вдома, без поспіху, без якихось речей, що відволікають, з’ясувалося, що це все «зовсім не те, що я подумала». Просто дівчина, усвідомивши, що вона в тій ситуації була не права, вирішила зателефонувати Грицю і зустрітися, щоб йому віддячити.

А що йому робити? Ну, подумаєш, пообідали разом біля роботи. Ну, що тут такого.

Потім, звичайно, чоловік вибачався, просив його пробачити. Адже він не доповів мені про свої плани, та ще й такі. А я, як його дружина, як мудра жінка, мала про це дізнатися відразу.

Навіть не знаю, що робити. Підкажіть, покарати мені мого благовірного чи дати спокій? Після цього інциденту він почав дзвонити мені по п’ятнадцять разів на день, щоб порадитися зі мною з приводу та без. Якщо чесно, це дуже набридає. Я ж жінка, мені потрібна інтрига.

Ще я думала поговорити з молодою дівчиною, яка була така добра, що сама подзвонила чужому чоловікові. Але потім передумала.

Просто зрозуміла, що, хоч би яким він був, навряд чи це особисто він справив на неї таке враження. Під час ДТП думки працюють в інший бік. Але після, коли можна спокійно подивитися на фотографії… Ех, а вона далеко піде, я вам скажу!