Перейти до вмісту

На роботі була товста співробітниця, яка пакостила всім струнким, молодим гарним дівчатам. Ми вирішили з нею розібратися, бо терпіти не було сил

  • від

Я змінила кілька робіт, довелося навіть попрацювати касиром в супермаркеті. Колектив був нормальний, начальство теж, але ось дрібна начальниця (старший касир) була дуже неприємна особа.

Вона була дуже товста і негарна, а ще зла, груба і неосвічена. Через таку зовнішность і сварливий характер вона була самотня і заздрила всім заміжнім і просто гарненьким касиркам. Тому і виливала всю накопичену в ній злість на всіх нас.

Особливо діставалося молоденьким, струнким і симпатичним дівчаткам. Потім касири написали на неї колективну скаргу, яку підписала більша частина колективу відділу кас, і вирушили з цією скаргою до директора супермаркету.

Директор відреагувала миттєво, і вона була звільнена, правда їй запропонували написати заяву за власним бажанням. Після цього вона ще довго кочувала по інших супермаркетах міста – навіть я її там на касах бачила. А ми всі зітхнули з полегшенням. Ось навіщо так себе вести, щоб тебе ненавиділо стільки людей і раділо твоєму догляду?