На тлі всього цього Світлана Юріївна нещодавно явилася мені вночі. Для мене подібне — нонсенс, бо я сплю так міцно, що уві сні не бачу нічого. Звичайно, я полізла в інтернет у пошуках трактування сноведіння. До чого сниться свекруха? Хто б сумнівався, що не на добро

Нещодавно моїй дочці виповнилося 2 рочки. Ми з чоловіком домовилися, що в цьому віці вона піде в дитячий садок. До цього нею цілком і повністю займалася я, поки Сергій пропадав на роботі. Моя мама живе у передмісті. Їхати до нас близько години, тож зустрічаємося ми найчастіше по вихідних, та й то не кожних.

Останнім часом з грошима туго, тому мій вихід на роботу дуже потрібен нашій родині. Тільки от мою свекруху це не дуже тішить. Нещодавно вона заявила, що мені потрібно бути з дочкою вдома аж до 6–7 років, поки вона піде до школи.

За її словами, віддавати маленьку дитину до дитячого садка у такому віці нечуванно. Але я в цьому не бачу жодної проблеми. Я теж пішла до садка приблизно в такому ж віці. Почалася соціалізація. Адже це так важливо в дитинстві!

Але мама чоловіка цього не розуміє. Тим часом вона виховує свого старшого онука. Брат Сергія став татом на 2 роки раніше за нього. При цьому його дружина у декретній відпустці навіть не сиділа. Відразу пішла працювати, а дитинку збагрили бабусі. Вона там днями безперервно стирчить, з онука порошинки здуває.

Я не проти, це її вибір. Але навіщо лізти зі своїми порадами до нашої родини? На тлі всього цього Світлана Юріївна нещодавно явилася мені вночі. Для мене подібне — нонсенс, бо я сплю так міцно, що уві сні не бачу нічого. Звичайно, я полізла в інтернет у пошуках трактування сноведіння. До чого сниться свекруха? Хто б сумнівався, що не на добро:

«Вас чекають на неприємності в сім’ї, сварки та інші розбіжності».

Дивна річ, але цього ж дня до нас у гості без попередження прийшла свекруха. Крутилася довкола мене на кухні наче та циганка. Все норовила мені щось сказати, та не виходило.

Тут я не витримала і сама випалила:

«Світлано Юріївно, скажіть, будь ласка, навіщо ви прийшли? Адже я бачу, що є у вас до мене справа».

Свекруха видихнула і сказала:

«Я ось що думаю. Якщо ти так хочеш іти на роботу, то йди. Але давай тоді твоя мати приїде і сидітиме з онукою вдома, поки ти в офісі».

І тут я випала в осад. По-перше, з якого дива моя мама повинна кидати свою роботу (їй майже 55, і вона все ще працює в школі на повну ставку) і переїжджати до мене? Загалом у неї своє життя йде повним ходом! По-друге, чому свекруха взагалі лізе до наших справ і дає непрохані поради?

Мене ця ситуація дуже розлютила. І я висловила матері чоловіка все, що про неї думаю. Згадала про все, що турбувало мене останнім часом. І знаєте, що? Вона заплакала! Сказала, що я безсердечна жінка, і пішла геть.

Звичайно ж, у цій ситуації залишилася винна я сама. Свекруха ще й моєму чоловікові нажалілася, все перекрутила. Тож після його приходу після роботи довелося все пояснювати та виправдовуватися. Тепер уже не знаю, що робити далі. Перепрошувати перед нею я не планую. Ось тобі й пророчі сни!

Related Post

Вони так і не зрозуміли, що зіпсували мені все дитинство cвоєю суворістюВони так і не зрозуміли, що зіпсували мені все дитинство cвоєю суворістю

Проблеми спілкування з батьками у мене були завжди, особливо з мамою. Мені ніколи не дозволяли мати свою думку, а тим більше її висловлювати. Річ у тому, що я єдина дитина

Цю загадку відгадують навіть дітиЦю загадку відгадують навіть діти

Цю загадку відгадують навіть діти. Моїй доні в 3 класі її задали додому. Читати уважно, кожний наступний етап продовження попереднього пункту. Як в 3 рахунки вмістити слона в холодильник? Потім