Перейти до вмісту

На весілля сестрі я купила пральну машинку, з чоловіком радитись не стала, а він тепер пропонує розлучення

Ми з моєю молодшою ​​сестрою Олею завжди були дуже дружні. На відміну від інших дітей, ми ніколи не сварилися через іграшки чи батьківські подарунки. І навіть навпаки, були готові віддати одна одній все найдорожче. Так завжди було, і так воно залишиться.

Зараз хоча обидві ми вже досить дорослі, щоб подбати про себе, я не перестаю допомагати сестрі. Так уже склалося, що на даний момент моє матеріальне становище набагато краще, ніж її. Тому щоразу, коли вона попросить, я приходжу на виручку.

Мій чоловік із самого початку наших стосунків не розумів такого стану речей. У його сім’ї не прийнято, як він це називає, розкидатися грошима. І навіть при тому, що його батьки є досить заможними людьми, вони жодного разу не допомогли фінансово ні своїм дорослим дітям, ні іншим родичам, коли це було необхідно.

Оскільки, на їхню думку, матеріальна допомога членам сім’ї вкорінює в них звичку жебракувати та виживати за рахунок інших, замість того, щоб навчатися вирішувати свої проблеми самостійно.

При тому, що я глибоко поважаю життєві принципи свого чоловіка та його батьків, я не погоджуюся відмовитися від своїх власних. Наші з Олею батьки покинули нас дуже рано. Тож ми стали одна для одної єдиною опорою та підтримкою. І що б хто не казав, а шкодувати чогось (у тому числі й грошей) для своєї рідні я точно не збираюся.

Ми з чоловіком багато разів сперечалися про те, хто з нас має рацію у цьому питанні. Але скандал, який він учинив напередодні весілля моєї сестри, не зрівняється за масштабністю з жодною суперечкою, яка була до цього…

Справа в тому, що на подарунок на весілля я замовила дуже дорогу пральну машину. Оля завжди мріяла про таку, але дозволити її собі ніяк не могла. Мені здалося, що для молодої сім’ї це досить вдалий подарунок. Тож просто купила її, не порадившись із чоловіком.

Коли ж чоловік дізнався про це, він просто-таки розлютився! Він почав кричати про те, що вона висмоктує з мене всі гроші, а сама дарує нікчемні дрібнички. А потім заявив, що якщо я не припиню це божевілля, він подасть на розлучення.

Мені здається, тільки тоді я усвідомила, наскільки погано знаю свого чоловіка… І, звісно, ​​не важко здогадатися, кого я вибрала у результаті.