Перейти до вмісту

Наближається «День шести двійок» 22.12.2022 – як використати його силу?

Наближається день шести двійок – 22.12.2022! Дуже цікава дата, у якій, з погляду нумерології, зашифровано багато таємних сенсів. Як провести цей день з розумом, щоб новий рік приніс лише удачу та благополуччя?

За прогнозом Ванги, 22 грудня 2022 року має статися щось катастрофічне для людства. Однак спеціалісти не поспішають з цим погоджуватися.

Отже, 21 грудня 2022 року на нас чекає день зимового сонцестояння. Це означає, що з 20 по 21 грудня буде найдовша ніч і найкоротший день на рік. Саме в цей момент ми прийдемо до певного енергетичного дна, де енергія життя та Сонця мінімальна, а енергія темряви максимальна.

Наші пращури готувалися до цього заздалегідь. За тиждень до дня зимового сонцестояння люди починали переживати дуже тяжкі внутрішні стани.

У цей час через космічний вплив усередині нас прокидаються всі прояви бісів і демонів: всі скелети в шафі оживають і починають негативно впливати на наше життя. Це період внутрішніх переживань, завдяки яким ти зможеш або очиститись, або збільшити свої страхи та напругу.

Згідно з квантовим календарем, 16 грудня стартує найпростіша декада року. Нас чекає час енергій, що звільняють нас від залежностей. З одного боку, цей період дозволяє нам зіткнутися з нашими внутрішніми пристрастями та перешкодами. З іншого, ми можемо зробити з ними щось корисне собі або лише посилити їх вплив на наше життя.

Підготовку до дня шести двійок слід розпочинати 16 грудня. Протягом наступних 6 днів важливо проживати різні стани душі, зіштовхуючись зі своїм внутрішнім “Я”. Цей час потрібен для того, щоб звільнитися від тяжкості енергетичних кайданів, щоб не тягти їх із собою ще й наступного року.

Недарма наші пращури проводили різні ритуали, присвячені дню зимового сонцестояння. Вони промовляли, що хочуть отримати наступного року. Наприклад, заговорювали насіння, щоб отримати щедрий врожай.

Часто люди живуть розмірено, не замислюючись про те, що зараз вони формують свою майбутню перспективу. Генетика майбутніх подій залежатиме від того, як ти впораєшся зі своїми внутрішніми демонами в період з 16 по 21 грудня.

Незважаючи на прогноз Ванги, 22 грудня 2022 року не стане фатальним для нашої планети. Причина проста: все найгірше, що могло бути цього року, вже сталося. Усі соціальні, політичні та економічні процеси відбуваються на внутрішніх планах. І вони принесуть свої плоди вже наступного року.

22.12.2022 народжуватиметься нове Сонце та нова енергія. Вона розкриватиме наш потенціал, щоб у новорічні свята ми змогли з легкістю перейти у новий календарний рік.

Велика кількість двійок у даті 22.12.2022 показує, що ми маємо справу з числами ангельської нумерології. Нумерологи переконані, що складні комбінації цифр приховують таємний шифр.

Під ангельською нумерологією мається на увазі поєднання однакових цифр, яке можна зустріти будь-де. Наприклад, на годиннику, дорожніх квитках, документах і навіть звичайних касових чеках.

Потрійна двійка, що зустрічається в унікальній даті грудня, – особливе поєднання. Воно несе у собі позитивну енергетику і знаменує зміни на краще. Причому це може стосуватися різних сфер життя. Наприклад, це ангельське число спрацьовує як провісник покращення любовних відносин.

Вигідне знайомство, довгоочікуване весілля чи переїзд у нову квартиру – все це може статися під впливом потрійної двійки. Крім того, магічна кількість дарує спокій і гармонію навіть у найважчих ситуаціях. Завдяки йому ти зможеш знайти баланс у будь-якій справі, за яку візьмешся.

Якщо ти зможеш правильно прожити 6 днів, що передують 22 грудня 2022 року, у новому році на тебе чекає безліч внутрішніх трансформацій. Не бійся цих змін, оскільки від них залежить якість твого кращого життя. Успіхів!