Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…

Що відбувається з жінкою, коли вона дізнається про те, що вагітна? У жінок різна реакція. Якщо є чоловік, то і страху немає перед майбутнім.

А якщо без чоловіка і вийшло це випадково? Така історія сталася з дівчиною, яка працювала в школі технічкою. У цій школі працювала моя мама вчителем молодших класів. Вона мені і розповіла історію про вагітну дівчину.

Про те, що Надя, так звали дівчину, була вагітна, ніхто не знав до народження її дитини. Вона так боялася, що дізнаються про її вагітність, що протягом дев’яти місяців носила стягуючий корсет. У той час їй було сімнадцять років. Про те, що вона зустрічалася з одруженим чоловіком ніхто не знав.

Жила Надя з мамою в невеликому будиночку на околиці селища. З одруженим Іваном познайомилася на роботі влітку, коли той займався ремонтом даху в школі.

Надя в цей період прибирала в школі після будівельних робіт. Покохали одне одного. І як можна було не полюбити такого красивого і сильного чоловіка.

Від Наді він був старший на вісім років. Зустрічалися в невеликому ліску за селищем. Не помітили, як швидко час пролетів, Іван закінчив роботу і поїхав до себе в інше селище.

А Надя боялася осуду людей, тому до останнього приховувала свою вагітність. А коли прийшов час народжувати пішла в знайомий лісок. Там її знайшли випадково.

Хлопчика вона народила в лікарні. Назвала Іваном. Коли заходила в школу до мами, не можна було не помітити серед дітей високого хлопчика міцної статури, червонощокого, веселого Ваню. Виховувала сина Надя одна, заміж так і не вийшла. Така ось вона Надіїна любов.

Related Post

Не хочу вірити, що все закінчиться розлученням, люблю його і тягнуся до нього, але це працює тільки в один бікНе хочу вірити, що все закінчиться розлученням, люблю його і тягнуся до нього, але це працює тільки в один бік

Я не знаю, чому так відбувається і як врятувати наш шлюб, і чи потрібно. Одружені лише 3 роки, а вже крики, скандали, сварки. Спочатку були деякі матеріальні проблеми. Вклалися у

Олеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінкиОлеся навіть не думала що її подруга така підла, поставила себе на місце бідної жінки

Дві подруги йшли з колясками в магазин. Наталія прожила в цьому селі років з 20, Олеся раніше тут жила і навчалась, потім довелося виїхати, тепер знов вернулась в батьківську хату.

Я все ще люблю батька своєї дитини, хоча мені складно зізнатися в цьому, навіть самій собіЯ все ще люблю батька своєї дитини, хоча мені складно зізнатися в цьому, навіть самій собі

Хочу розповісти історію зі свого життя. Жила я з хлопцем близько 6 місяців. У нас із ним через повідомлення в соцмережах вийшла серйозна сварка, у результаті він виставив мої речі