Надія завагітніла у лісі від одруженого чоловіка…

Що відбувається з жінкою, коли вона дізнається про те, що вагітна? У жінок різна реакція. Якщо є чоловік, то і страху немає перед майбутнім.

А якщо без чоловіка і вийшло це випадково? Така історія сталася з дівчиною, яка працювала в школі технічкою. У цій школі працювала моя мама вчителем молодших класів. Вона мені і розповіла історію про вагітну дівчину.

Про те, що Надя, так звали дівчину, була вагітна, ніхто не знав до народження її дитини. Вона так боялася, що дізнаються про її вагітність, що протягом дев’яти місяців носила стягуючий корсет. У той час їй було сімнадцять років. Про те, що вона зустрічалася з одруженим чоловіком ніхто не знав.

Жила Надя з мамою в невеликому будиночку на околиці селища. З одруженим Іваном познайомилася на роботі влітку, коли той займався ремонтом даху в школі.

Надя в цей період прибирала в школі після будівельних робіт. Покохали одне одного. І як можна було не полюбити такого красивого і сильного чоловіка.

Від Наді він був старший на вісім років. Зустрічалися в невеликому ліску за селищем. Не помітили, як швидко час пролетів, Іван закінчив роботу і поїхав до себе в інше селище.

А Надя боялася осуду людей, тому до останнього приховувала свою вагітність. А коли прийшов час народжувати пішла в знайомий лісок. Там її знайшли випадково.

Хлопчика вона народила в лікарні. Назвала Іваном. Коли заходила в школу до мами, не можна було не помітити серед дітей високого хлопчика міцної статури, червонощокого, веселого Ваню. Виховувала сина Надя одна, заміж так і не вийшла. Така ось вона Надіїна любов.

Related Post

Матері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливийМатері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливий

Ми познайомилися в березні, коли я проходила повз його будинку, він слухав музику українською мовою, і я подумала, що він українець, і покликала його. Він зараз говорить, що я дуже

Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…

Чи не шматок м’яса! Гидко, коли тебе постійно оцінюють Прочитала пост про те, як чоловік пішов посеред побачення. І, чорт забирай, як же я добре його розумію! Часом теж хочеться

facebook