fbpx

Надивилася серіалів і зруйнувала своє щастя

Вона давно хотіла подивитися цей фільм, на одному диханні його ковтала. А потім ввімкнулася романтична музика, і на екрані пішли титри.

Я також так зможу, подумала. Іноді краще б жінки не думали, взагалі ні про що і ніколи. Але ж так треба все зіпсувати, треба себе накрутити.

Ліля, витираючи скупу сльозу. — Він мені робить боляче, і мені давно пора розбавити всі крапки, бо тягну кота за одне місце. Ввечері вона чекала слушної миті, щоб подивитися на нього з твердими намірами сказати, що їм треба поговорити. Вона думала, що йде від нього, зрозуміло, назавжди.

Додому він повернувся пізно, втомлений і зовсім не бажав говорити, вести бесіди «про нас».

Ліля очікувала на нього цілий вечір, щоб серйозно поговорити, через це сильно хвилювалася і намагалася підібратиі відрепетирувати в голові якийсь текст. Кому підкотив до горла, чи воно треба взагалі? Ліля розтратила витримку і вже була на грані.

Перше що він сказав, це попросив нагріти вечерю. Ні, ви чули, вона тут збирається кидати його, а йому пасту подавай. Заквнчила свій монолог, але вже захлинаючись від сліз. — Ти мене не любиш, не цінуєш, і взагалі я у тебе на останньому місці після роботи, друзів, родини, і взагалі… я у тебе після всіх вуличних бомжів.

Після таких фраз ніхто б не витримав. А тимпаче емоційний Микола. Там вже гримнув дверима і пішов. Вона лишилася сама, вила, кричала, істерила. А що толку? Під ранок повернувся. Без слів гримнувся в ліжко, наче так і було задумано.

Вже потім щось намагався сказати, вона йому теж, не слухали один одного, кричали. Домоглася таки свого, покинула його, кохала все своє життя по справжньому мабуть тільки його, але серіалів більше не дивилася.

Related Post

Мати хлопця кілька місяців читала нашу перепискуМати хлопця кілька місяців читала нашу переписку

Взимку мене познайомили з сином друзів батьків. Ми стали спілкуватися і незабаром закохалися одне в одного. Але відносини доводилося будувати на відстані, тому що він живе в іншому місті. І

Подобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрастіПодобаються зрілі жінки, до одноліткок немає ні інтересу, ні пристрасті

З 25 років задивляюся на жінок старше 30 і зустрічаюся тільки з ними. Серед ровесниць рідко трапляються ті, з ким можна душевно поговорити і провести час. І до сих пір

Сестра чоловіка без дозволу влазить в нашу сім’юСестра чоловіка без дозволу влазить в нашу сім’ю

У чоловіка є сестра, вона на 6 років його молодше. Раніше ми з нею цілком стерпно спілкувалися, були майже подругами. Нічого особливо особистого, але як завжди буває у родичів. Вона