fbpx

Найчастіше я списую дивні речі, які бувають у нас в квартирі на сусідів і погану звукоізоляцію, але звуки затихають, коли я залишаю на підвіконні цукерки або печиво

Не буду вантажити читачів описом планування і обстановки, зазначу лише значущий факт – з двоспального ліжка проглядається вся кімната і частина кухні – стіл, вікно і холодильник.

Лежу я якось ввечері на ліжку, читаю книжку, чоловік ще не повернувся з роботи. І раптом помічаю рух зліва. Завмерла і придивилася – уздовж ліжка крадеться хтось маленький, але видно було тільки спинку, схожа на котячу, а шерсть на вигляд як у собаки – жорстка і якась брудно-руда.

Тільки ось тварин у нас немає. Я лежу, дивлюся на це неподобство, а воно крадеться, як ні в чому не бувало, повністю не показується. Страху чомусь не було, просто якесь здивування та обурення, типу “От нахаба !!!”.

А потім воно спритно прошмигнуло під ліжко. Чи варто говорити, що під ліжком нікого не виявилося? Більш того, там порожній простір – так що сховатися йому, ким би воно не було, нікуди.

Другий випадок – сиділа на ліжку по-турецьки, читала новини на просторах інтернету і спочатку так само побачила волохатого знайомого. Він вислизнув з відчиненої шафи, у два стрибки перетнув кімнату і знову шмигнув під ліжко.

Все сталося швидко – коли я перевела прямий погляд на нього, то побачила лише, як промайнула пухнаста дупа з куцим хвостом. І знову під ліжком нікого.

Втретє я теж сиділа з ноутом на ліжку, було вже темно, двері в кухню у нас завжди відкриті й лампа на тумбочці висвітлює той видимий шматочок нашого харчоблоку. Волохатий гість (ну або господар, якщо це і справді домовик) зістрибнув зі столу і діловито шмигнув за холодильник. Цього разу я навіть не здивувалася.

За розміром він (воно) рази в півтора більше кішки, а колір, як я вже і писала вище, брудно-рудий, неяскравий. На очі він більше не з’являвся, проте періодично лунають незрозумілі звуки – шарудіння, скрип паркету, легке тупотіння.

Найчастіше я списую це на сусідів і погану звукоізоляцію, але звуки затихають, коли я залишаю на підвіконні цукерки або печиво.

Related Post

Щось не пускало мене в кімнату, а потім шафа впала на ліжкоЩось не пускало мене в кімнату, а потім шафа впала на ліжко

Я збиралася лягати спати, але в двері подзвонили, я відкрила. На порозі нікого не було. Дзвінок пролунав знову хвилин через п’ятнадцять – знову нікого. Дзвінки тривали, але я вже не