Найнебезпечніше побачення в моєму жітті… Дівчина виявилася відьмою, а якщо точніше, то відьмаком…

 

Мені вже 30 років, а я так жодного разу не був в довгострокових відносінах з дівчиною.

В останні роки ситуация тільки погіршілася: будь-яка дівчина, яка викликала в мене інтерес, гордо задирала свой ніс ( “не для тебе моя троянда цвіла!”) або демонструвала довгий список “вимог до кандидата”.

Я, звичайно, що не бомж якийсь – їжджу на старенькій, але все ж “Тойоті”, зарплати вістачає на власні забаганки, зовнішність нормальна. Хіба що живу в орендованій квартирі. Але дівчата цього не розуміють, хочуть все в відразу. Чи не відповідаєш? Сиди и дружи, як кажуть…

Однако нещодавно я познайомився в інтернеті з однією дівчиною, яка не переймається про моє матеріальне становище, не мала “причепа” та не була заміжня.

При цьом зовні вона, будучи трохи молодшою за мене, була дуже приваблива навіть при своєму немаленькому зрості (приблизно 175 см) и і мала деякі чоловічі риси обличчя.

На моє здівування, дівчина не напирала на якнайшвидше укладанням шлюбу, чим грішать практично всі самотні жінки за 25.

Натомість ми легко спілкуваліся на різні тими, добре , що моя нова подруга виявилася вельми начитаною и тямущою.

Незабаром вона покликала мене до себе додому. Мабуть, хотіла справити і на мене враження своєю хазяйновітістю. Однак мене збентежили дивні прикраси інтер’єру, що викликали асоціації з чимось магічнім. Але дівчина швидко мене заспокоїла, сказавши, що всі ці амулети, картини, фігурки та інш вона принесла з Езотеричного магазину, де і працювала. Ну, у кожного свої захоплення, аби смороду не було, подумав я тоді.

Як же я помилився! Коли справа нарешті дійшла до ліжка, я помітив деяку боязкість своєї подруги. Запитав, в чому справа, а вона відповіла: “Як ти ставишся до нетрадіційніх відносин?”, А потім різко засунула мою руку до себе в труси. Це виявився хлопець! Я відразу ж відскочів у протилежний кінець кімнати, зовсім не розуміючи, що відбувається.

“Дівчина” швидко почала давати пояснення, мовляв, вона – «така», готоється до швидкої операции зі зміни статі! Подальшу історію його життя я вже не чув, тому що біг по сходах вниз, на вулицю.

Звісно, він написав мені в соцмережі з вибачення за таке різке розкриття. Продовжувати спілкування, в тому числі інтімне я не збирався. Я відмовився. Він сказав, що якщо ми не будемо зустрічатися, він зробить на мене прокляття. Я лише посміявся и закинув божевільного в чорний список.

Однак вже через тиждень я втратив гаманець з грошима, потім трохи не задавив собаку на дорозі и врізався в дерево, а ще через місяць мене звільнили з роботи. Я не вірю в чорну магію, але знайомі все порадили мені сходити до однієї Чаклунки, яка знімає порчу и дає захист.

Дурість, скажете ви? Я теж так думав, но вже после одного сеансу життя почало поліпшуватися: я швидко відновівся після аварії, а трохи пізніше влаштувався на цікаву роботу з більш скроною зарплатою. А ту відьму незрозумілої статі я більше не бачив и не чув.

Related Post

Чоловік так серйозно був налаштований на весілля, що мене це дуже злякалоЧоловік так серйозно був налаштований на весілля, що мене це дуже злякало

Це були якраз вихідні до Дня Незалежності, як пролунав дзвінок він мого давнього знайомого. Не кажу, що ми з Олегом дуже близькі друзі, але знаємось, та й вже добре. –

Може і у нас пора таке ввести?Може і у нас пора таке ввести?

Цікавий історичний факт прочитав на дозвіллі. Дуже повчальна стаття. Обов’язкова до прочитання для наших чиновників з благоустрою міст. Чистота в Німеччині, а конкретно в Швабії, була не “вродженою”,  а вельми