Перейти до вмісту

Нам з подругою подобався один хлопець, дуже довго ми гуляли втрьох, але потім вона тихо його звабила і вони почали відносини, я стала просто третьою зайвою

  • від

Це сталося коли я вчилася в інституті. Ми були молоді, душа жадала життя, пригод і любові.
Ми дружили втрьох з однокурсницями, одного разу познайомилися з трьома хлопцями. Стали спілкуватися.

Один хлопець дуже мені сподобався, а подрузі інший. Вони стали зустрічатися і з’ясувалося, що він страшний бабій і дівчат у нього мільйон.

Вона страждала і розлучилася з ним. А у мене відносини ніяк не починалися з тим хлопцем. Я по натурі дуже сором’язлива, особливо з хлопцями, які мені подобаються.

Так сталося, що третя подруга і два хлопця відбилися від нашої компанії, і ми стали ходити втрьох. Це був дивовижний час! Мені дев’ятнадцять, небо блакитне і коханий поруч! Ситуація затьмарювалася моєю подругою, яка, прекрасно знаючи, що він мені подобається вже рік, все намагалася перетягнути його увагу на себе.

Він відповіді не давав, фліртував з нами обома, підвозив на машині, проводжав додому. Потім починалися телефонні розмови по 2-3 години, в яких він натякав мені на майбутні відносини, почуття з його боку. Потім виявилося, що подрузі він говорив те ж саме.

І поки я думала чи варто нав’язуватися, вона вже все вирішила і прилипла до нього як банний лист.
У підсумку він вибрав її, я страждала, втративши і подругу, і коханого. Потім змирилася, стала спілкуватися з ними як і раніше. Часто відчувала себе третьою зайвою, непотрібною.

Вони часто виїжджали разом відпочивати, не сказавши мені, а я ніяк не могла звикнути, що ми вже не втрьох, що вони разом, а я одна.

Минуло сім років, я вже вийшла заміж, жила в іншій країні. Вони ще не одружилися. Подруга, дізнавшись, що я заміжня, стала смикати хлопця, наполягати на весіллі. Особливо, думаю, він уже не хотів, розглянув її за стільки років, яка вона. Але, діватися йому було нікуди, одружилися.

Прожили разом рік. Друг пішов в рейс (він моряк), поки плавав, подруга зрадила і кинула його. Знайшла собі постарше, багатшого, повела з родини і розвела.

Через рік виходила заміж за нового коханця, будуче на третьому місяці. Мій друг повернувся з рейсу в порожній будинок. Нову сім’ю він не закінчив будувати, боїться нових відносин як вогню. Мені так шкода його, подруга пограла з ним, також як він зі мною колись.