Перейти до вмісту

Нареченій доводилося зберігати продукти в шафі, бо Андрій економив електроенергію, адже холодильник “жер” багато

Ліна познайомилася з Андрієм, коли їй було всього лише 22 роки, але тоді їй здавалося, що вже у 22 – заміж пора, а ніхто не бере. Зустрічатися, в кафе сходити відпочити, в сауну з’їздити, а ось руку і серце ніхто ще не пропонував. І тут він! Ось воно швидке щастя! Як здавалося Ліні, 28-річний Андрійко був прям ідеальним чоловіком.

Ще б пак, не п’є, не курить, ходить в спортзал, роботящий. Одне але – сам доглядав за паралізованою мамою, але і це плюс, значить надійний.

Особливо Ліні сподобалося, що Андрій повів себе не як всі, він не покликав в якусь забігайлівку, а відразу додому – з мамою знайомитися. Дівчина літала на крилах! А, ну, якого хлопця відхопила, подруги будуть заздрити!

До зустрічі з мамою нареченого Ліна готувалася ретельно, зробила гарний манікюр, навіть позичила у подружки найкраще вбрання. Андрюша, пославшись на зайнятість, не зустрів її, звичайно ж, працює на двох роботах, коли йому бідненькому ?!

Дівчина знайшла необхідну адресу і затамувавши подих натиснула на дзвінок, чекаючи чогось незвичайного. Андрій був удома, провів Ліну на кухню і запропонував спільно приготувати вечерю. Як вона старалася!

Манікюр, правда, трохи попсувала, але нічого, треба ж працювати над відносинами, показати, як і йому пощастило, яка господиня в домі буде.

Мама наречену сина сприйняла добре, правда Ліні довелося подоглядати за нею, адже жінка безпорадна. В цей же вечір Ліна залишилася ночувати у нареченого, правда з ним нічого не вийшло, бо мама серед ночі раз десять кликала сина до себе.

Андрій довго тягнути не став, вже після місяця спілкування з Ліною, запропонував їй переїхати до нього жити. Дівчина сприйняла цю новину з захопленням.

Прийнявши на себе обов’язки господині дому, Ліночка з жахом помітила, що продуктів на тиждень мізерно мало, і зберігалися вони просто в шафці, холодильник був відключений – для економії електрики.

Телевізор можна було включати лише для перегляду новин, а митися і прати в тазу, щоб воду економити. На свята Андрій їй нічого ніколи не дарував, він говорив, – «А навіщо, ти ж знаєш, я і так тебе кохаю».

Пару разів дівчина намагалася витягнути свого чоловіка розважитися сходити, але на всі вмовляння Андрій не реагував. Незабаром Ліна помітила, що Андрій ходить всюди тільки в робочому одязі, а нові речі він беріг, «щоб не зносити».

За півроку такого життя у Ліни почалися важкі депресії, жадібність її хлопця настільки вразила, що дівчина більше не мріяла про весілля. Зібравши свої деякі речі, вона спішно з’їхала від економного Андрійка.