Нареченій доводилося зберігати продукти в шафі, бо Андрій економив електроенергію, адже холодильник “жер” багато

Ліна познайомилася з Андрієм, коли їй було всього лише 22 роки, але тоді їй здавалося, що вже у 22 – заміж пора, а ніхто не бере. Зустрічатися, в кафе сходити відпочити, в сауну з’їздити, а ось руку і серце ніхто ще не пропонував. І тут він! Ось воно швидке щастя! Як здавалося Ліні, 28-річний Андрійко був прям ідеальним чоловіком.

Ще б пак, не п’є, не курить, ходить в спортзал, роботящий. Одне але – сам доглядав за паралізованою мамою, але і це плюс, значить надійний.

Особливо Ліні сподобалося, що Андрій повів себе не як всі, він не покликав в якусь забігайлівку, а відразу додому – з мамою знайомитися. Дівчина літала на крилах! А, ну, якого хлопця відхопила, подруги будуть заздрити!

До зустрічі з мамою нареченого Ліна готувалася ретельно, зробила гарний манікюр, навіть позичила у подружки найкраще вбрання. Андрюша, пославшись на зайнятість, не зустрів її, звичайно ж, працює на двох роботах, коли йому бідненькому ?!

Дівчина знайшла необхідну адресу і затамувавши подих натиснула на дзвінок, чекаючи чогось незвичайного. Андрій був удома, провів Ліну на кухню і запропонував спільно приготувати вечерю. Як вона старалася!

Манікюр, правда, трохи попсувала, але нічого, треба ж працювати над відносинами, показати, як і йому пощастило, яка господиня в домі буде.

Мама наречену сина сприйняла добре, правда Ліні довелося подоглядати за нею, адже жінка безпорадна. В цей же вечір Ліна залишилася ночувати у нареченого, правда з ним нічого не вийшло, бо мама серед ночі раз десять кликала сина до себе.

Андрій довго тягнути не став, вже після місяця спілкування з Ліною, запропонував їй переїхати до нього жити. Дівчина сприйняла цю новину з захопленням.

Прийнявши на себе обов’язки господині дому, Ліночка з жахом помітила, що продуктів на тиждень мізерно мало, і зберігалися вони просто в шафці, холодильник був відключений – для економії електрики.

Телевізор можна було включати лише для перегляду новин, а митися і прати в тазу, щоб воду економити. На свята Андрій їй нічого ніколи не дарував, він говорив, – «А навіщо, ти ж знаєш, я і так тебе кохаю».

Пару разів дівчина намагалася витягнути свого чоловіка розважитися сходити, але на всі вмовляння Андрій не реагував. Незабаром Ліна помітила, що Андрій ходить всюди тільки в робочому одязі, а нові речі він беріг, «щоб не зносити».

За півроку такого життя у Ліни почалися важкі депресії, жадібність її хлопця настільки вразила, що дівчина більше не мріяла про весілля. Зібравши свої деякі речі, вона спішно з’їхала від економного Андрійка.

You cannot copy content of this page