Перейти до вмісту

Народжувати в 50? Та вона геть з глузду з’їхала

В своїх 50 Роза Євгенівна виглядає дуже молодо і привабливо. Чоловіка вона похоронила вже давно, десь років з 10 назад, як не більше.

Все життя і весь свій час присвятила сім’ї, дітям, внукам. У неї 2 синів, один поїхав до Австралії досить давно, інший живе з нею в Україні.

У великому будинку в 5 кімнат вистачає місця і для Рози і для дітей з внуком. Невістка ні на що не нарікає, бо Роза в свої роки часто ще й на побачення бігає, вдома ніколи не застанеш.

Та кілька днів тому Роза повідомила приголомшливу новину про те, що вона вагітна. Ми спочатку посміялися, але згодом, по реакції її невістки Люсі, зрозуміли що це не жарт.

Саме цікаве, що Роза ще й вирішила народжувати і жити з чоловіком, який є батьком дитини. В нього є однокімнатна квартира, вони її здавати хочуть, щоб був додатковий заробіток.

Валера, її майбутній чоловік працює вчителем в школі, викладає чи то історію, чи то ще якийсь предмет, вона тепер працювати не буде, ну так, матимуть гарний дохід з квартири.

Ми просили її щоб оговталася поки не пізно, невістка взагалі мовчить, каже вона ще й заявила, що я маю допомагати їй, бо ж вона мені помагала.

Один син підтримав саму і зрадів появі ще одного янголятка. Нехай це янголятко в проекті, ще зовсім крихітне, але його вже люблять батьки і брат. Хіба ж жінка не має право на щастя?