Перейти до вмісту

Наш директор нагородив нас за зіпсовані нерви і провчив тих, кому все дозволено

Навчаюсь на заочній формі на економіста. А в вільний час я підпрацьовую офіціантом в кафе. Хоче сказати, що кафе таке собі, не забігайлівка звісно, але якщо чесно і не 5 зірок.

Якось відпочивала у нас одна компанія, вже не знаю що вони там святкували, але моя зміна приходила до завершення. Через хвилин 10 і кафе мало зачинятися. Тому ми працювали з адміністратором вже як сонні мухи. 12 ночі, день на ногах, як не як.

Зате та весела компанія ніяк не хотіла йти додому. Людям весело, біля них кружляють красиві дівчата і подають напої і їжу, регулюють кондиціонер, вмикають музику, що ще треба для щастя.

Дійшло до того, що вже опів на 2, а вони ніяк не йдуть. Ми подзвонили своєму начальству і почали скаржитися. Приїхав власник, попросив гостей розрахуватися і піти, запропонував 10% знижку на наступний раз. Але нічого не діяло.

Викликали поліцію. Це виявилися люди з досить забезпечених сімей, які як і завжди по іронії долі сини чи родичі великих Цабе зверху. Поліція походила і пішла, нічого не вдіявши.

Власник підійшов до гостей і попросив хоча б провести розрахунок, обіцяв як вони розрахуються нас відпустити з охоронцем і адміністратором. Але вони на контакт не йшли.

Далі гірше, хтось із них вирішив заплатити за замовлення. Вони набралися до такого стану, що платити всі, по черзі, кілка разів. І саме цікаве що навіть його не пам’ятали. Ми вирішили сказати директору про це.

Звісно якби ми змовчати зранку у нас були б проблеми. Директор вийшов в зал, побачив що відбувається і подарував від закладу їм ще й пляшку дорогого напою. Який ми потім включили в рахунок всеодно.

Спочатку я подумала що це так наш власник в рішив грошей з них витрясти, але ні, все що вони лишили він віддав нам, окрім оплати за саму їжу, яку вони все таки з’їли.

Додому ми пішли більше ніж задоволені. Власник сказав що це компенсація за втрачений час і нерви. Не всі керівники погані і суворі. Не знаю чи правильно він вчинив, але за це йому дякую.