Наш роман з Сергієм закрутився дуже стрімко, я у своєму шлюбі з некоханим чоловіком просто страждала, але спільна донька звісно радувала. Сергій також не кохав дружину, сталося так, що ми вдвох розірвали офіційні шлюби і почали жити разом

Хочу поділитися з Вами своєю історією! Вийшла заміж я 5 років тому, з чоловіком любові не було, просто він з’явився в моєму житті, в той момент, коли мені потрібна була підтримка (ну це інша історія).

Заміж вийшла за нього через вагітність, у нас є донечка 4 років. У підсумку прожили ми 5 років разом.

І ось на роботі я зустріла його, свого коханого, закохалася реально, як дівчисько. Але є одна проблема, він одружений і у нього є дочка, 6 років.

В результаті у нас зав’язався службовий роман, але з кожною нашою зустріччю, мені було все складніше і складніше відпускати його до дружини і самій повертатися додому до чоловіка.

Чоловік мені став противний, від кожного його дотику, мені ставало погано. У підсумку мій чоловік дізнався про мою зраду, коли рився в моєму телефоні і прочитав повідомлення і я вирішила, що треба розлучатися.

Він розлучення не хотів, казав пробачить мені все, тільки не розлучайся. У підсумку ми розлучилися!

Мій коханий теж подав на розлучення, але дружина там категорично проти, і розлучення не дає, так що поки це все тягнеться, але разом вони не живуть, живе він зі мною!

У підсумку дружина не дає просто життя, хоч і до всього цього говорила , що не хоче бути з ним і розлучиться (коли ще не знала, що він їй зраджує). Маніпулює дитиною, говорить його доньці, що він її кинув і т.д.

Хоче щоб він кожен день возив і забирав її з садка. Якщо він відмовляється забрати її або відвезти, хоча б раз на тиждень, вона починає влаштовувати істерики.

Я вже сама втомилася від всього цього. Але я дійсно люблю його дуже і не можу відпустити, хоч і намагалася. Та й він говорить, що не хоче бути з нею. Але як бути ???

Вже сил немає терпіти це все. На її маніпуляції він ведеться, тому що дуже сильно любить дочку, і в цьому, його прекрасно розумію.

Я не хочу щоб він припиняв спілкуватися з донькою, я навпаки за, я хочу щоб він брав її до нас в гості, щоб ми разом проводили час! Але його дружина проти.

А я вже піду сума, мій коханий живе на дві родини і я бачу як він розривається між мною і донькою. Але як бути не знаю. Реально не знаю. Руки опускаються.

Related Post