fbpx

Наш шеф був нервовий, жорсткий. Він був молодий: всього 27 років, тільки одружився, квартиру-машину купив. Якось вривається він в кабінет, зі страшними очима і кричить благим матом, що хтось його прокляв! Коли трохи заспокоївся, показав нам дивну книжку, на незрозумілій мові, зі страшними картинками

Ось кажуть, що якщо присниться смерть знайомого або рідної людини, то ця людина буде жити ще довго. Але це не так.

Я працювала в компанії з оптового продажу дисків з фільмами. Наш шеф був нервовий, жорсткий. Він був молодий: всього 27 років, тільки одружився, квартиру-машину купив.

Якось вривається він в кабінет, зі страшними очима і кричить благим матом, що хтось його прокляв! Коли трохи заспокоївся, показав нам дивну книжку, незрозумілою мовою, зі страшними картинками.

Він сказав, що це проклята книга. Ніхто нічого толком не зрозумів і коли шеф вийшов, тільки посміялися.

Вночі мені сниться сон, ніби шеф поїхав поїздом (думаю не треба говорити, що він ніколи на поїздах не їздив) і цей поїзд зійшов з рейок, і всі пасажири загинули. І страшний дух шефа ходить за мною і лякає мене. Прокинувшись вранці, хоч сон і не був приємним, я посміхнулася, бо подумала, що шеф мене навіть ночами переслідує, зі своїми звітами.

Прийшовши на роботу розповіла всім, наскільки я боюся шефа, розповіла, що мені наснилося, що він помер. Відпрацювала, пішла додому раніше (не пам’ятаю чому, але причини були).

Вранці приходжу на роботу знову й отримую жахливу новину – ШЕФА не стало!

Розповіли приблизно так: ввечері, коли я пішла, шеф ні з того ні з сього скликав нараду. Сказав, що знає, що у нас на фірмі є люди, які крадуть, і він їх прощає (? !!) і прощає всіх своїх боржників і просто  (я вже писала, що він був людина жорстка, наскрізь лайка, все це не в його стилі).

Через пів години йому стало погано, викликали швидку, вранці повідомили про це. Причина – пухлина мозку! Здоровий молодий хлопець, займався спортом, не пив, не курив, і найголовніше ніколи не скаржився на здоров’я!

Був активним, рожевощоким, неслабкої статури й з відмінним апетитом. І не стало його за одну ніч ??? !!!

Фірма продовжувала існувати, але мені довелося піти тому, що всі мене боялися, неохоче говорили зі мною, поглядали в мою сторону через те, що я побачила те що сталося з ним. Думаю, вони боялися, що одного разу я розповім про сон за участю кого-небудь з них.

Related Post

З пацієнтки в дружини. Як я будучи лікарем зустів свою кохану, яка переїла квашеної капустиЗ пацієнтки в дружини. Як я будучи лікарем зустів свою кохану, яка переїла квашеної капусти

Живу в невеликому місті і викликати таксі з трьох до п’яти ранку дуже проблематично. Чому я це знаю? Ну є один цікавий випадок з лікарської практики. У 2016 році на

Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!Чим захопити юнака в селі у бабусі? Зрозуміло, дівчиною!

Часто читаю кумедні історії про юнацтво. Ось і вирішив поділитися своєю. Вона не дуже довга. Сподіваюся вам сподобається. Початок двохтисячних. Навесні після закінчення дев’ятого класу мені виповнилося 16 років. Тоді