Наша історія досить проста: я познайомилася з прекрасним чоловіком, і вже за два роки ми одружилися. Для мене цей шлюб перший, а для нього другий

Наша історія досить проста: я познайомилася з прекрасним чоловіком, і вже за два роки ми одружилися. Для мене цей шлюб перший, а для нього другий.

Чоловік у розлученні вже 7 років, проте це не заважає йому підтримувати добрі стосунки з 11-річним сином та нейтралітет із колишньою дружиною.

Коли вони розлучалися, було ухвалено рішення розділити подаровану на їхнє весілля квартиру. Більша частина грошей від продажу дісталася колишній дружині та синові, а решта – чоловікові.

Все це робилося заради того, щоб вона купила собі та дитині двокімнатну квартиру, проте жінка вирішила вчинити інакше. Вона прописала себе та дитину у подруги, а отриманні з продажу гроші вклала у бізнес. Але план не вдалося, і тепер колишня дружина мого чоловіка залишилася без квартири та без грошей.

Ми ж із чоловіком проживаємо в моїй однокімнатній, купленій ще до весілля. Якийсь час тому я дізналася чудову новину: ми чекаємо дитину!

Мої батьки, дізнавшись про поповнення, запропонували ідеальну схему. Я продаю свою квартиру, і вони дарують нам гроші, щоб ми з чоловіком змогли купити собі трикімнатну або простору двушку. Здавалося б, все складалося ідеально, поки не з’явилося підводне каміння.

Загалом я завжди ставилася до колишньої свого чоловіка нейтрально. Проте ставлення до неї різко змінилося після того, як вона дізналася про майбутню купівлю квартири: чоловік випадково проговорився синові, поки той був у нас у гостях.

Ця жінка не стала чекати та практично відразу ж зателефонувала чоловікові з вимогою виділити в нашій квартирі частку їхній спільній дитині. Мало того, ми маємо ще й прописати його там, щоб, за її словами, забезпечити сина житлом у майбутньому. Адже вони мешкають на оренді.

Мій чоловік відмовився, сказав, що житло купується виключно на гроші моєї родини, тому нечесно вимагати прописати у ньому його дитину. Якщо чесно, я повністю погоджуюся з цією думкою. Проте жінку така відповідь не влаштувала, і вона продовжила скандалити ще протягом кількох днів.

Щойно скандали вщухли, вона придумала нову схему: чоловік бере на себе іпотеку для придбання квартири для неї та сина, і лише в цьому випадку вона не матиме до нас жодних претензій. Але іпотеку ми не потягнемо, тим більше я чекаю дитину. Усі гроші підуть на майбутнього малюка.

А колишня дружина чоловіка не вгамовується. Вона дзвонить нам щодня, вимагаючи вирішити квартирне питання. Варто зазначити, до поки ми не стали планувати купівлю нової квартири ця тема ніколи нею не підійматися. Вчора ця жінка зважилася на особисте знайомство зі мною: прийшла до мене на роботу і влаштувала черговий скандал, благо охорона офісу швидко вивела її за двері.

Я намагалася говорити з нею спокійно, проте не витримала і нагадала про суму від продажу житла, яку їй залишив чоловік після розлучення. Адже вона сама позбавила свого сина житлоплощі.

Зрозуміло, вся ця ситуація позначилася на стосунках чоловіка із його сином. Раніше хлопчик часто бував у нас у гостях, а тепер його мати розповідає синові про те, що тато його більше не любить, і “нова” дитина йому дорожча.

Чоловік, почувши подібні слова, знову посварився з колишньою дружиною. А вона заявила, що будь-якими способами відсудить у нас частину ще не купленої квартири.

Через всю цю ситуацію я відчуваю себе пригнічено: постійні стреси позначаються на моєму самопочутті, як психічному, так і фізичному.

Я вважаю, що мій чоловік зробив усе можливе, щоб забезпечити сина та колишню дружину житлоплощею. І тільки вона винна в тому, що тепер вони лишилися без даху над головою. Вона ж не думає здаватися і постійно налаштовує дитину проти батька.

Я дуже боюся, що вся ця ситуація негативно позначиться і на наших відносинах, проте поступатись їй не збираюся і прописувати хлопчика у своїй квартирі не буду.

You cannot copy content of this page