fbpx

Наша з чоловіком ситуація дійшла до абсурду. На початку відносин він був дуже ревнивий: забороняв фарбувати нігті, ходити без нього в короткій сукні, зустрічатися навіть раз на півроку з подругою, по дорозі з роботи додому я обов’язково повинна була розмовляти з ним по телефону і, головне, не спізнитися додому, інакше це розцінювалося, як зрада

Після довгих сварок і розставань, я для себе вирішила: мені важливіше бути поруч з ним. Відмовилася від суконь, фарбованих нігтів і т.п. Тим більше що я старше на 7 років і у мене не такий вже великий вибір в порівнянні з ним.

Минув час, ми одружилися. Народилася донька, взяли квартиру в іпотеку. І все – чоловіка як підмінили. Працює він 4 дні через 3, вдома – комп’ютер, серіали, соцмережі, онлайн-ігри, телефон, книги.

Зарплату не платять цілком, затримують, зате проплачують виїзди їм на полігон постріляти. Жили в боргах нескінченних.

Народжена дочка з діагнозом гіперактивність, вночі прокидалася кожні півгодини. Я взагалі не висипалася і була вічно зла і змучена. Допомога по дому від чоловіка мінімальна.

До моменту, як чоловік награється в стрілялки, я як раз вже зла і виснажена, покладу дочку спати, і він такий відпочив, подружній обов’язок йому о 2 годині ночі подавай. Ага, як же.

У підсумку я не витримала і вийшла на роботу (в нічні зміни), працювала 5 ночей через 2, удень на автопілоті сиділа з дочкою і намагалася уривками відпочивати. Фінансове становище стало налагоджуватися, так у вихідні, на мої прохання поводитися тихіше і дати мені відіспатися він мені говорив: «Я теж працюю, обійдешся». Дах у мене їхав конкретно.

Чоловік, зрозумівши, що тепер є гроші, став купувати собі іграшки все дорожче, що призводило до того, що свою зарплату він витратив на розваги і на погашення старих боргів, а я вся втомлена денною роботою по дому і з однорічною дитиною, плюс нічною роботою , не могла собі дозволити яблук кілограм купити. Це називалося у нього панськими замашками.

А якщо я купувала фрукти, то він примудрявся їх за вечір з’їсти і на мої заперечення говорив, мовляв, купи завтра ще, а якщо нема на що, то нема чого і сьогодні їх було купувати.

Закінчилося все тим, що я розділила бюджет: повністю утримую себе і дочку, купуємо собі вбрання, смаколики. Чоловік зрозумів, що з його зарплатою йому не прожити, знайшов через місяць іншу роботу.

Ось тільки легше не стає. Він абсолютно абстрагувався від побуту: тобі треба – ти і роби, грошей навіть на загальні потреби (порошок, паста, миючі засоби) не допроситися: ти ж розділила бюджет, як він сказав, то мені нічого він тепер не повинен, бо я «кинула його », коли він був без грошей. Він це так підносить. Зате борг подружній вимагає і постійно мене цим пригнічує і дратує.

Я вважаю, що це мене кинув чоловік напризволяще з маленькою дитиною, залишивши без допомоги по дому і фінансової, і іншого виходу змусити його працювати по-людськи у мене не було.

Він весь свій час витрачає на ігри, їсть з іграшками, втупившись у телефон, навіть в туалеті з іграшками, а про те, що у нього є дружина,  про яку треба піклуватися, він згадує вночі, коли награється і захоче у ліжко.

Як вийти з цього глухого кута? Підкажіть? Він весь ображений за мій розділ полиць в холодильнику, а я втомилася і ображена за його бездіяльність по будинку, з дитиною, в ліжку (все там повинна зробити я). Не хочу так, не хочу все сама робити, сама дитину виховую і ще його обслуговувати на шкоду своєму відпочинку і здоровому сну. Допоможіть, як до нього достукатися? Розлучатися, звісно, не буду.

Related Post

Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”Після весілля на Люсю чекав дуже неприємний “сюрприз”

Моїй подрузі ледь виповнилося 20 років, коли вона зустріла, як їй здавалося, кохання всього життя. Тридцятирічний, харизматичний, серйозний і вольовий – чоловік про якого можна тільки мріяти. Але все-таки один

Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …Закохалася у колегу, будучи його начальницею, молодший за мене, не знаю що робити …

Не хотіла плутати роботу і відносини … Воно так вийшло… Я з нерозумінням ставилася до людей, які заводять на роботах інтрижки або навіть знаходячи собі дружин / чоловіків … Є