Наші друзі повернулися з Європи і розповіли нам з чололовіком про вільні відносини. Мовляв як це круто спати з іншими, а потім це ще з дружиною обговорювати… І нам теж пропонують, мовляв, спробуйте. Ага, щас

Вільні відносини … Мій світ похитнувся!

Багато років ми дружимо і спілкуємося компанією з чотирьох чоловік. Ми з чоловіком і моя подруга зі своїм чоловіком. Деякий час назад вони їхали у відпустку в Європу і повернулися звідти з новими поглядами на речі. Не знаю, чи їх поміняла поїздка, або вони і перш про таке замислювалися, але не наважувалися заговорити.

Загалом, приходять вони до нас в п’ятницю ввечері. Ми, як завжди, накриваємо стіл з Анюткою, поки мужики поїхали за алкоголем і курять в під’їзді. І ось, коли вже сідаємо відзначати зустріч, хлопці повідомляють, що вони вирішили спробувати вільні стосунки. Чоловік мій взагалі не зрозумів, що вони мають на увазі, я чула про таке тільки мигцем. Анютка уточнює, нібито, вони будуть спати з іншими людьми і не мати одне до одного жодних претензій з цього приводу.

Я –  власниця, чоловік – ревнивець. Ми мовчали хвилин п’ять, не знаючи, що їм відповісти. З одного боку, це абсолютно не наша справа – їх ліжко. А з іншого, всі морально-етичні рамки, в які ми вчотирьох завжди вписувалися, починають розповзатися.

Потім я запитала у Анютки, невже її і правда влаштує, якщо її чоловіка буде чіпати інша жінка. На що та відповіла, що вони вже спробували на минулому тижні, все нормально. Вона пішла в клуб і познайомилася там з хлопцем, він – зареєструвався на сайті знайомств. А потім вони ще й розповідають одне одному, як це було, уявляєте?

Мій світ похитнувся.

Але суть навіть не в цьому. Вона не перестане бути моєю подругою тільки через те, що зважилася на експерименти в ліжку. Суть в тому, що я стала помічати захопленість мого чоловіка цією темою. Пашка – Анюткин мужик – тепер заходить до нас в гості набагато частіше і все розповідає про плюси їх нових правил, про те, що тепер між ними немає ніяких секретів, тільки відвертість, ніхто не хоче кидати іншого, ніщо не приїдається. Дивлюся на чоловіка, як він все це слухає, відкривши рот. Боюся, що скоро і він мені запропонує подібний досвід. 

You cannot copy content of this page