Наснилося, що я вагітна

Два тижні тому я звільнилася з компанії, в якій пропрацювала більше двох років. Рішення піти прийняла імпульсивно: у нас з начальницею виник конфлікт авторитетів. Через кілька днів після звільнення приснився дивний сон: я дізналася, що вагітна, але оскільки роботи у мене тепер немає, в оплачуваний декрет піти не можу.

Я намагаюся повернутися назад, на колишню роботу, але начальниця і її пріспешніци принижують мене і відмовляються прийняти назад. Уві сні у мене почалася паніка: я розуміла, що не можна залишати дитину, і готувалася до найстрашнішого – аборту … Допоможіть розібратися, до чого міг наснитися такий сон.

Вікторія, 23 роки. Порада від піхолога.
Вікторія, вагітність уві сні говорить про те, що ви «виношуєте» щось – якийсь проект чи нову якість характеру, яка готова проявитися, але поки ще не «народилася». Уві сні ви намагаєтеся повернутися на місце, звідки пішли, немов це нове може народитися лише там, в тій обстановці. Ви не бачите для себе можливостей в іншому місці і навіть готові позбутися від цієї нової якості або проекту, пішовши на аборт. Сон попереджає вас про те, що не варто цього робити. Про це говорять ваші почуття.

Уві сні на колишньому місці роботи вас принижують. Ви отримуєте послання: не варто рватися туди, де переживеш приниження, не варто пов’язувати свій розвиток тільки з одним місцем, навіть самим хорошим.

Окрема тема, яка потребує обговорення, – навіщо ви вступили з начальницею в «конфлікт авторитетів». Одна справа – вимагати до себе шанобливого ставлення, і зовсім інше – ініціювати свідомо конфліктну ситуацію.

You cannot copy content of this page