Наступного дня прийшов із квітами та вибаченнями, але де він був, для мене так і залишилося загадкою

Мені та моєму молодому чоловікові 24 роки, ми разом вже трохи більш як два роки. На початку наших стосунків були у нього дрібні проступки у вигляді листування, але це було у перші місяці, і я тоді все пробачила, зрад не було.

Минуло два роки, і днями я дізналася, що він у додатку чомусь перевіряв номер колишньої та ще якоїсь дівчини. Я прямо запитала про це, на що отримала відповідь, що колишньої дівчини номер він перевірив, через те, що у нього у заблокованих був незрозумілий номер, виявилася це вона.

Потім він мені показав дзвінки, і дійсно він їй не дзвонив, також я потім подивилася в соцмережах, у неї давно нові щасливі стосунки. Але у перевірених номерах була ще одна дівчина, виклик він видалив. Я дуже засмутилася і сильно засмутилася з цього приводу, він нічого не казав, лише виправдовувався.

Наступного дня я написала їй, вона підтвердила, що дзвінок був, але він їй не цікавий і вона не хоче псувати наші стосунки, і сподівається, що все у нас налагодиться. Виявляється він перед тим, як я написала, попередив її та сказав, щоб вона так відповіла. Мені ж збрехав, але потім зізнався.

Пройшов ще один день, всю свою брехню він пояснював моєю неадекватною реакцією та істериками навіть на те, що не варто так сприймати. Я зі свого боку розумію, що перегинаю.

Ввечері мені стало важко від усіх цих конфліктів, образ на мою адресу і я вирішила піти до подружки, з ночівлею чи ні, ще не вирішила, оголосила це йому, на що він відповів, що піде гуляти цієї ночі. Я посиділа у подружки і заспокоїлася, о 10-й вечора була вдома.

Його вдома не знайшла, телефон вимкнено. Побачила історію на сторінці його близького друга, що у нього вечірка, де є дівчата та хлопці. О першій ночі мій коханий взяв слухавку, і сказав, що їде додому від цього друга, сказав, що сиділи удвох, потім вже зізнався, що була жіноча компанія.

Наступного дня прийшов із квітами та вибаченнями, але де він був, для мене так і залишилося загадкою. Я потім у розмові запитала: «Щойно я пішла до подружки, ти зателефонував другу?». Він сказав, що так.

Моя довіра підірвана його брехнею, тому я не вірю, що він був у друга. Хлопець може це довести, показавши дзвінки (деталізацію), або вже показати правду, де він був. Але він відмовляється, оскільки хоче довіри від мене, а я не можу просто повірити його словам після всіх ситуацій. І ось два барани вперлися, один хоче довіри, другий, щоб довели, що не брешуть.

У ці дні я дуже холодна до нього, оскільки торкнувшись цієї теми, у нас вічні суперечки та конфлікти, я вже не розумію я параноїк, чи він справді щось приховує. Підкажіть свою думку збоку. Сказав, що якщо ще три дні мого такого холоду, то він так більше не витримає. Це все дитячі маніпуляції. Дуже чекаю на пораду.

Related Post

Подруга розповіла чоловіку, що коханець мені шубу подарувавПодруга розповіла чоловіку, що коханець мені шубу подарував

Розказала я якось подрузі по секрету, що мені на день народження мають подарувати шубу. Давно мріяла про таку, кажу, чоловікові вже 3 місяць натякаю, обережно так. Картинки показую, фото, розповідаю

На чужому нещасті свого щастя не побудуєш, і такої любові не побажаєш навіть лютому вороговіНа чужому нещасті свого щастя не побудуєш, і такої любові не побажаєш навіть лютому ворогові

Ця незвичайна історія відбулася в житті моєї рідної тітки Дар’ї, яка в молодості була дуже красивою білявою жінкою, з пишними формами та чарівною усмішкою, яка чарувала всіх чоловіків, якы траплялися

Він може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекрухуВін може скандал влаштувати на рівному місці з нічого, а потім звалити все на мене або свекруху

Я вийшла заміж проти волі батьків, оскільки вони не прийняли мого чоловіка. Мама сказала, що я її власність, і вона вирішуватиме, за кого мені виходити заміж. Після таких слів я