fbpx

Навчила невістку економити, коли та сиділа без мила і паперу туалетного

Якось у нас з подругою виникла геніальна ідея подивитися скільки ж ми витрачаємо на тиждень засобів і продуктів. Звісно порахувати було складно, навіть приблизно, тому очікували підходящого моменту, адже вдома завжди залишалися запаси з минулих місяців.

Вдома я розказала цю ідею чоловіку і він підтримав, сказав, що так буде простіше зрозуміти на чому економити, а мені просто було цікаво.

А через кілька днів мені подзвонила свекруха в спитала чи дійсно ми таке задумали і як будемо втілювати в життя свою ідею. Я здивувалася дуже сильно, спитала сьому та цікавиться.

А вона як на духу виклала мені. Я, каже, на 2 місяці їду на дачу, а Віка (сестра мого чоловіка 18 років) лишається вдома сама. Тому я хочу навчити її економити. Навіть зраділа цій ідеї, тому що Віка дійсно міри ні в чому не знає.

У нас був попереду запланований переїзд, тому доцільнішого моменту було годі шукати. Я використала всі продукти, навіть до останньої краплі олії та солі. А свекруха все що можна було забрала на дачу, їй не купляти ж там пачками, адже на 2 місяці вистачить тих залишків, які вона забере з дому.

Віка жила в свекрухи з своїм чоловіком, ми жили втрьох, але синочок тільки починав харчуватися твердою їжею, тому на ньогоб багатопродуктів би всеодно не пішло.

Рахували проживання на місяць на 2 людей. Сюди мали входити всі витрати на їжу, хімію побутову, і речі першої необхідності. Обов’язковою умовою було те, що не можна було на касі нічого викладати чи докуповувати. Для мене це був цікавий квест, для Віки трата часу, адже її і за хлібом до магазину не пошлеш, щось наплутає. 

Ми вибрали день і пішли з нею в магазин. Ходили окремо, я склала собі список, щоб нічого не забути. Бюджет 3 тисячі гривень на місяць. Я брала все по списку, м’ясо, яке можна було обробити чи відразу заморозити, фрукти та овочі які не зіпсуються відразу, крупи, макарони, кава, чай, цукор, печиво і цукерки в коробках, щоб не засихали.

Також в цю суму влізла щоб купити миючі засоби і пральний порошок, якраз на місяць. Вистачило і на кілька бляшанок пива і вина, на пару пачок солодощів, ще взяла молочку з хорошими строками. В мене завжди була правило в першу чергу використовувати те що може зіпсуватися.

На касі я побачила що купила Віка і була в шоці, повна корзина алкоголю, якісь фрукти цікаві, салат, кілька готових страв із місцевої кухні. Ні чаю, ні цукру, ні бодай хліба чи куска мила.

Якби мені не хотілося їй допомогти, я промовчала, бо обіцяла. По приїзду додому я все розпакувала, дещо відразу заморозила. Пройшло кілька днів і дзвонить мені свекруха, каже, вона думала це жарт. Діма, її чоловік сказав що місяць в мами поживе, поки жінка розуму не навчиться.

Вона, вибачте на слові навіть паперу туалетного не купила. Свекруха була ображена і задоволена одночасно. Своє слово стримала і донці ні копійки більше не дала, і Діму просила щоб тільки на дорогу і на саме необхідне.

Нам продуктів вистачило з головою, дещо докупили для сина але то дріб’язок. Ну не стала б я дитину вже зіпсованими бананами годувати. Діма повернуся, і через якийсь час вони пішли на зйомну квартиру, доречі Віка виправилася і тепер старанно планує свої витрати.

Related Post

Я вирішила так провчити доньку, типаче, що на святі було 12 дітлахівЯ вирішила так провчити доньку, типаче, що на святі було 12 дітлахів

Завжди сварила свою доньку за те, що вона годує дітей різними напівфабрикатами, Макдональдсами і різною гидотою, яку до слова не те що дітям, дорослим давати шкідливо. А в один з

Моя дружина потрапила на работу до шахраївМоя дружина потрапила на работу до шахраїв

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на інваліда. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати і іноді я дуже вразливий, злопам’ятний. Важкий у мене