Навчила невістку економити, коли та сиділа без мила і паперу туалетного

Якось у нас з подругою виникла геніальна ідея подивитися скільки ж ми витрачаємо на тиждень засобів і продуктів. Звісно порахувати було складно, навіть приблизно, тому очікували підходящого моменту, адже вдома завжди залишалися запаси з минулих місяців.

Вдома я розказала цю ідею чоловіку і він підтримав, сказав, що так буде простіше зрозуміти на чому економити, а мені просто було цікаво.

А через кілька днів мені подзвонила свекруха в спитала чи дійсно ми таке задумали і як будемо втілювати в життя свою ідею. Я здивувалася дуже сильно, спитала сьому та цікавиться.

А вона як на духу виклала мені. Я, каже, на 2 місяці їду на дачу, а Віка (сестра мого чоловіка 18 років) лишається вдома сама. Тому я хочу навчити її економити. Навіть зраділа цій ідеї, тому що Віка дійсно міри ні в чому не знає.

У нас був попереду запланований переїзд, тому доцільнішого моменту було годі шукати. Я використала всі продукти, навіть до останньої краплі олії та солі. А свекруха все що можна було забрала на дачу, їй не купляти ж там пачками, адже на 2 місяці вистачить тих залишків, які вона забере з дому.

Віка жила в свекрухи з своїм чоловіком, ми жили втрьох, але синочок тільки починав харчуватися твердою їжею, тому на ньогоб багатопродуктів би всеодно не пішло.

Рахували проживання на місяць на 2 людей. Сюди мали входити всі витрати на їжу, хімію побутову, і речі першої необхідності. Обов’язковою умовою було те, що не можна було на касі нічого викладати чи докуповувати. Для мене це був цікавий квест, для Віки трата часу, адже її і за хлібом до магазину не пошлеш, щось наплутає. 

Ми вибрали день і пішли з нею в магазин. Ходили окремо, я склала собі список, щоб нічого не забути. Бюджет 3 тисячі гривень на місяць. Я брала все по списку, м’ясо, яке можна було обробити чи відразу заморозити, фрукти та овочі які не зіпсуються відразу, крупи, макарони, кава, чай, цукор, печиво і цукерки в коробках, щоб не засихали.

Також в цю суму влізла щоб купити миючі засоби і пральний порошок, якраз на місяць. Вистачило і на кілька бляшанок пива і вина, на пару пачок солодощів, ще взяла молочку з хорошими строками. В мене завжди була правило в першу чергу використовувати те що може зіпсуватися.

На касі я побачила що купила Віка і була в шоці, повна корзина алкоголю, якісь фрукти цікаві, салат, кілька готових страв із місцевої кухні. Ні чаю, ні цукру, ні бодай хліба чи куска мила.

Якби мені не хотілося їй допомогти, я промовчала, бо обіцяла. По приїзду додому я все розпакувала, дещо відразу заморозила. Пройшло кілька днів і дзвонить мені свекруха, каже, вона думала це жарт. Діма, її чоловік сказав що місяць в мами поживе, поки жінка розуму не навчиться.

Вона, вибачте на слові навіть паперу туалетного не купила. Свекруха була ображена і задоволена одночасно. Своє слово стримала і донці ні копійки більше не дала, і Діму просила щоб тільки на дорогу і на саме необхідне.

Нам продуктів вистачило з головою, дещо докупили для сина але то дріб’язок. Ну не стала б я дитину вже зіпсованими бананами годувати. Діма повернуся, і через якийсь час вони пішли на зйомну квартиру, доречі Віка виправилася і тепер старанно планує свої витрати.

Related Post

Дмитро не відповідав на повідомлення Каті, якщо вони були написані з помилками, а що вже говорити, як він прискіпувався до її стравДмитро не відповідав на повідомлення Каті, якщо вони були написані з помилками, а що вже говорити, як він прискіпувався до її страв

Моя найкраща подруга Катя за часів навчання в університеті закохалася в хлопця. Він був весь правильний: не пив, не курив, навчався добре, хабарів не давав. Подруга моя теж позитивна. Ніколи

Коли ти не дівчина, а “статусна річ”Коли ти не дівчина, а “статусна річ”

Зустрічаюся майже рік з дуже заможним чоловіком. Заробляє він непогано: великий будинок, дорогі автомобілі, люксові речі, коротше, повний набір. Здавалося б, що це виграшний квиток – бери ініціативу в свої