Перейти до вмісту

Навіщо йому пралка і смажені яйця якщо в нього є ти, а ти для чого?

Нема чого мене смикати, я зайнята – гримнула Даша і пішла в сапальню. Діти як ні в чому не бувало розбрелися по квартирі. Свекруха стояла ошелешена і почала щось вовтузитися. Постукала в кімнату і попросилася ввійти до Даші, поговорити.

Даша впустила. -Дарино, чи совісті в тебе немає. Діти ображені, квартиру перевертають, ними займатися треба, а не тікати від проблем. От дивись у Ванічки істерика, чого ти його не заспокоїла, дитина сплакалася вже.

-Слухайте, мамо, в дитини істерика то біжіть і заспокойте. Чи ви не розумієте, що діти то ще ті маніпулятори, хоча кому я буду розказувати про те, ви ж у нас спец в таких справах.

-Дарино, ну що ти таке кажеш, ти ж сама, ти в першу чергу повинна…-Стоп, я нікому нічого не повинна, ніколи. Ви почули мене. Дітей я народжувала не для того щоб бути повинна.

Я їх люблю, безумовно, і дам все найкраще для життя разом з вашим сином, але діти це не почуття обов’язку, це щастя. І якщо в них істерика, то в першу чергу треба мені заспокоїтися, бо якщо істерика передається мені то тоді вже горе в хаті, ясно?

-Так, слухай, тобі до лікаря треба, ти ж ненормальна. Діти плачуть а вона пішла нерви заспокоювати. – Діти плачуть? Вийдіть на кухню і подивіться як вони плачуть. Вони ревуть тільки в присутності когось, а коли поруч нікого немає, то вони не те що плакати, вони взагалі забувають що щось хотіли.

Дійсно Ганна Іванівна зайшла на кухню і оторопіла, діти сиділи і спокійнісінько дивилися мультики, жували пиріг, який ще кілька хвилин назад назвали несмачним бо захотіли морозива, і якби вона, Ганна, не була свідком їхніх криків, то б і не подумала що вони тільки но влаштували якусь істерику.

Вернулася в кімнату, де Даша спокійно витирала пил і слухала музику в навушниках. -Даш, я піду мабуть, засиділися я щось у вас. Ти це, не ображайся, я ж добра вам хочу, я розумію що тобі вже 34, що 3 дітей, і ти досвідчена мама, але мої поради могли б тобі стати в пригоді, на правда, послухай мудру жінку.

Дашу зірвало. – Мудра жінка, кажете, то то я бачу що в вас, мудрої жінки, сорокарічний син яйця навіть посмажити собі не може, пралкою не вміє користуватися, теж мені, мудрі поради.

-Навіщо йому пралка і смажені яйця якщо в нього є ти, а ти для чого? -Для кохання, гукнула Даша з ванни і зачинила за собою двері, а потім ще виглянула вже в рушнику, і сказала, двері за собою закрийте…