Навіть шансу хлопцеві не дала. Відносини з моряком

Кого ви уявляєте, коли думаєте про моряків? Мені завжди здавалося, що це дуже романтично! Борознить океани, ходить в формі … Якщо ще й про фінансову сторону питання говорити, то має стабільний дохід протягом практично всього життя.

Не те, щоб у мене був якийсь фетиш, але я б з радістю познайомилася і закрутила роман з моряком. Це майже як з пілотом, вічно пропадає в небі – дуже романтично!

Однак так вважають не всі. Нещодавно в додатку для знайомств моя подруга знайшла хлопця. Він – ідеальний варіант по всіх параметрах. Тиждень вони зустрічалися, а потім він сказав, що їде на роботу. Повернеться через 3 місяці. Подруга розгубилася від такого повороту подій і відшила хлопця.

Каже, дуже їй сподобався, але майбутнього з ним бути не може, тому що на роботі він 3 місяці, а місяць – вдома. Навіть шансу людині не дала! А кинула його, бо він – моряк.

Ну і чим він гірший за хлопців, які з ранку до вечора пропадають на роботі, але в місті? У них немає часу на зустрічі, спілкування, вони мчать по кар’єрних сходах, іноді виділяючи добу на побачення. А ось моряк приїжджає – і цілий місяць, 24 на 7, може присвячувати родині. Так навіть прикольніше!

І скучити закохані встигнуть одне за одним, і не набриднуть, кожен раз – пристрасть, як при першій зустрічі. Та й часу у дівчини моряка на саморозвиток, зустрічі з подругами буде більш ніж достатньо.

Чому моряк, та й взагалі чоловіки, що працюють вахтами, такі непривабливі для деяких жінок? Часто дівчата відповідають: “Його немає поруч у важливі моменти життя! А коли дитина народиться, він не братиме участі у вихованні …”.

Ви б змогли вийти заміж за людину, яка часто виїжджає?

You cannot copy content of this page