Навмисно розлучилася з чоловіком, щоб не мучити один одного

Важко розлучатися з гарною людиною, яка не п’є, не б’є і навіть інколи працює. Таким і був мій чоловік Назар.

Я зустріла Назара після дуже тяжкого періоду в моєму житті. Тоді я розлучилася зі своїм першим чоловіком, який тріпав мені нерви, був жадібним та дрібним скандалістом.

До того ж я не могла спланувати дитину, хоч мені було вже за тридцять. А ще я посварилася майже з усіма друзями. Адже перший чоловік постійно зраджував мені, а вони знали та мовчали. Я образилася на них.

Також я мусила змінити роботу. Тому що перший чоловік довгий час переслідував мене, хотів повернути. Начебто поява цієї мерзенної пики з однією трояндою могла змусити мене забути всі приниження, які довелося пережити.

– Соломія, ви мені вибачте, я лізу не у свою справу, але я бачив у вікно, що ви сварилися знову з якимсь чоловіком. Дозвольте я вас буду супроводжувати, – сказав мені колега по роботі.

Це був мій Назар. Мене підкорили в ньому ненав’язливість, ввічливість. Він ніби був лицарем. До того ж фізично гарно складений. Не залишалося сумніву, що за потреби він може мене захистити.

– Назар, дуже вам буду вдячна. Хоча це нісенітниця. Просто мій чоловік, з яким ми розлучилися, переслідує мене, – відповіла я.
– Що ви, це дуже серйозно. Адже ви не знаєте, на що він здатен. Думаю, вам варто змінити роботу, – порадив він.

Того дня я погодилася, щоб він мене провів. Потім він допоміг мені знайти іншу роботу. І так крок за кроком Назар привʼязав мене до себе.

Я його ніколи не кохала. І він про це знав. Але його начебто все влаштовувало. Ми вирішили одружитися. Назар сказав, що з ним я буду щаслива. Розповів, що йому й мамі довелося багато натерпітися від батька, який випивав. Але поряд з ним мені боятися нема чого.

Начебто все було чудово! І особливо я зраділа, коли дізналася, що чекаю дитину.

“Це доля. Не просто так у мене не було дитини усі ці роки. А ось тепер зустріла надійного чоловіка та одразу в положенні опинилася!” – подумала я.

І я дала згоду. Але ще раз чесно попередила чоловіка, що не відчуваю до нього глибоких почуттів.
– Назар, ти для мене просто тиха гавань, – сказала йому я.
– Що ж, треба з чогось починати, – посміхнувся він.

На цій ноті ми тихо та мирно побралися. І з того часу проблеми з колишнім вирішилися раз і назавжди. Він боявся Назара. Адже той один раз поговорив з ним по-чоловічому. Тож у нього відпало бажання мене повертати.

Очікування дитини проходило добре. Я все боялася, що чоловік почне мене дорікати тим, що на мене йде багато грошей. Я ж у цей час не працювала. Але нічого подібного не сталося. Він був до мене ніжний.

Під час вагітності я сильно погладшала. Стала вдвічі більше за себе колишню. Не залишилося й сліду від моєї витонченої талії.

– Нічого, моя гарна. Якщо захочеш, то повернеш колишню форму. А якщо ні, то я кохатиму тебе будь-якою, – сказав він мені фразу, яку хоче почути кожна жінка.

Дівчинка в нас зʼявилася здоровою. Назар став чудовим батьком. Але форму я повернути не змогла. Моя постать змінилася назавжди. З витонченої мініатюрної жінки я перетворилася на якесь порося з товстими руками та ногами. Я ходила до тренажерної зали, сиділа на дієті, але нічого не допомагало.

Назар почав уникати близькості зі мною. І я не могла його звинувачувати в цьому. Адже я дивилася на себе в дзеркало і бачила там жінку, яка кардинально відрізнялася від своєї попередньої версії до появи дитини.

– Моя ти гарна, вибач, ти тут зовсім не винна. Просто я маю свої проблеми на роботі. Та і я став батьком. Скоро все налагодиться, – Назар переконував мене, що немає нічого страшного в тому, що ми спимо у різних спальних кімнатах.

Але час минав. Нічого не змінювалося. Я помітила, що в нього хтось з’явився. Отже, він зовсім не мав проблем в інтимній сфері, як він стверджував.

Назар явно мене не принижував. Він намагався украй непомітно зустрічатися з моєю суперницею. Але я знала все.

Ці ледь помітні зміни у поведінці чоловіка одразу впадають в око. Дивиться на мене то холодно, то винувато. Іде у ванну з телефоном. Почав інакше одягатися. Частіше ніж зазвичай змінює білизну та шкарпетки. Пахне чужими духами.

Я влаштувала Назару грандіозний скандал. І все йому виклала. Ось тут і почалося найстрашніше. Він повернувся в мою постіль, але на його обличчі я бачила, що він себе змушує, здійснює подвиг. Коли все закінчувалося, він з полегшенням відвертався.

– Назар, пробач мені, але я покохала іншого, – сказала я йому одного разу. Мені не хотілося розповідати про ті почуття приниження, які я відчуваю з ним останнім часом.

– Але що я роблю не так? Ти скажи, я все виправлю, – сказав він налякано. І додав: – Я обрав тебе. Ти – жінка, з якою я збираюся прожити до кінця життя.

Все це я чула багато разів. Але мені не потрібна була його послуга. Я просто зібрала речі та переїхала. Дивно, але відразу після цього моя фігура почала приходити до норми. Назар, як і раніше, бачиться з нашою донькою. Так і не одружився зі своєю пасією, з якою зустрічався за моєю спиною.Виявилося, що він навмисне обрав заміжню жінку, щоб не руйнувати нашу сім’ю. Він пропонує почати все спочатку. А я точно знаю, що ніколи до нього не повернуся.

Адже мій організм з якихось причин захищав мене від близькості з цією людиною. Та й почуття сигналізували, що не потрібно будувати з ним стосунки. А я обрала комфорт і в результаті пройшла через таке витончене катування, яке не могло зрівнятися навіть із випробуваннями, які влаштовував колишній.

Що ж з Назаром не так? Та просто я його ніколи не кохала. Не можна жити з людиною просто заради комфорту. Принаймні я для себе зробила такий висновок.

You cannot copy content of this page