Не бачу нічого поганого у службових романах. Для мене ці стосунки стали можливістю звозити всю родину на курорт

Багато читав історій про службові романи. Не розумію, чому їх так засуджують, особливо стосунки з начальником. Нічого поганого в цьому не бачу, якщо не виносити це на загальний огляд.

У мене в сім’ї після народження дитини стало складно із фінансами. Дружина у декретній відпустці, зросли витрати, ще й знадобилося дороге лікування після складних пологів. Потрібно було якось виходити зі становища.

В цей час у нас змінився керівник відділу. Ним стала жінка, яку одразу не злюбив колектив за «залізну» дисципліну. Я вирішив її підтримати, давши кілька цінних порад, бо працював тут уже понад десять років. І у колективі трохи поспілкувався з цього питання.

Довго не розповідатиму, але ситуація змінилася. Начальниця була мені вдячна, особливо у фінансовому плані, тому що я почав отримувати вигідніші замовлення. Виплачувалися і премії. Але гроші мені платили не просто так, я їх реально заробляв, просто колишній керівник цього не цінував.

Я був задоволений, але начальниця вирішила піти далі. Вона була самотня у свої 30 з хвостиком. Спочатку запросила до кафе, довелося дружині говорити, що затримаюся на роботі. Обдурити її було нескладно, дружина бачила, що грошей побільшало, розуміла, що їх просто так не платять.

Я брехав про понаднормові. Хоча був недалеко від істини. Згодом завідувачка попросила підвезти її додому. Там лишився до ранку.

Спочатку соромно було перед дружиною за зраду, але, подумавши, вирішив, що вона від цього тільки виграє. Я люблю тільки її, а ці стосунки просто нічого для мене не означають.

Не скажу, що мені неприємні ці зустрічі, жінка красива і доглянута, трохи повненька і не зовсім на мій смак, але мене цілком влаштовує такий стан речей.

Зустрічаємось із начальницею вже понад рік. На роботі ніхто навіть не підозрює про наші близькі стосунки. Усі розуміють, що підвищення я заслужив, завжди вважався добрим фахівцем.

Та й підвищили не лише мене, тож ніхто особливо не задумався. Цього літа ми разом відпочивали, дружині сказав, що відрядження. Натомість потім були гроші і на дорогий курорт усією родиною.

Час зараз такий, що не особливо замислюєшся про моральні принципи. Кожен намагається якнайбільше отримати від життя.

Related Post

Телефони безкоштовної гарячої лінії психологічної допомоги. Все буде Україна 💙💛Телефони безкоштовної гарячої лінії психологічної допомоги. Все буде Україна 💙💛

Усім, кому зараз страшно, тривожно. У кого є близькі із проблемами психічного здоров’я – звертайтеся. Служби підтримки працюють і постійно на зв’язку: ТЕЛЕФОНІ ВОЛОНТЕРІВ БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ ФАХОВОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ

За мною бігає дівчина з офісу і я вже не знаю як її культурно відшитиЗа мною бігає дівчина з офісу і я вже не знаю як її культурно відшити

Мені 29 років. Мені випало нелегке дитинство 90-х років: сімейка, яка постійно свариться, наче із якогось серіалу. У мене був бунт проти батьків, бійки, озлобленість, депресії та багато інших подій,

Мені вже набридли батьки та знайомі зі своїми дурними жартами про заміжжяМені вже набридли батьки та знайомі зі своїми дурними жартами про заміжжя

Мені 28 років, я розумію, що мама хоче, щоб у мене була сім’я, хоче дочекатися онуків. Але в мене поки що інші плани, і я вже неодноразово всім про це