fbpx

Не бачила ще тих, хто за дистанційне навчання дітей в школі, а такі є, і вони з свого боку праві

Карантин, звісно, як і всім, мені приніс деякі труднощі. Разом з тим, віднеслася до цього максимально спокійно. Але от матусі в нашому дворі м’яко кажучи емоційно відреагували на дистанційне навчання і все що відбувалося. Якби не дикрет я б їх підтримала і зрозуміла, але у них там ціла дилема виникла.

Предмет обговорення те, що дистанційне навчання шкодить дитині і батькам. Віра, дуже правильна і хороша мама, вона має 2 дітлахів по віку приблизно як мої, тобто 9 і 3 роки.

Ось старший син в неї ходив до школи, з молодшою вона сиділа вдома, і їй було не зручно його заводити і забирати. А іншого виходу не було, бо дорога до школи одна, через шосе, перейти дорогу там іноді складно дорослому, не те що школяру.

Тому Віра обома руками за віддалене навчання. Це ж тільки уявити. Їй не доведеться більше прасувати сорочки, чистити взуття і вставати о 6 щоб приготувати все до школи. А ще не доведеться з меншою тягнутися за руку щоб завести сина до школи.

І я з нею згодна на 100%, адже сама маю таку проблему. Одного в садок, іншого в школу, це жах, а так вдома то і вдома, тимпаче що це тимчасово, як нам тоді здавалося.

А інша точка зору – Яна. Вона теж молода, але більш прогресивна матуся. Коли її Аріні виповнилося 2, вона образно качужи, дала їй пинька під зад і пішла на роботу. Тепер Аріні 10, і проблема та ж сама.

Дистанційка. Чисто теоретично дитину в такому віці можна лишити вдома саму, але не постійно і не допізна. Через забруднену їзду транспорту і пандемію свекруха переїхала на дачу, вона корони боїться ,тим навряд чи скоро приїде назад.

А Яні хоч розірвися. Каже, якби була школа, було б простіше, і дитина під наглядом, і я більше менш спокійна, і хоча б знання якісь були, все не просто так туди ходить, хоч щось запам’ятає.

А на роботу як, мене начальство скоро вижене вже, ніхто такого працівника не хоче. Типаче що в наші часи на хорошу роботу черга стоїть.

Я подумала, дійсно, як же вони праві. Добре що в мене є можливість прав вати віддалено, робота недалеко від дому і модна брати з собою дітей. А ви за дистанційка чи проти, чи ж такі фанати які хотіли б все ж посадити дітей на віддалене навчання?

Related Post

Стала на бік сина, але розумію, що він не правийСтала на бік сина, але розумію, що він не правий

У мене є єдиний син, я його безмежно люблю, але рахую, що поводить він себе м’яко кажучи недобре. Невістка моя має деякі мінуси, в плані того, що часто закатує йому істерики,