Не буває ідеальної чистоти там, де є діти

Назбирали нарешті грошей на квартиру. Почали ходити, прицінюватися, особливо нікуди не спішили, але разом з тим, були готові купити той варіант який сподобався відразу намісці.

Обходили все, але кругом знайшли якісь свої недоліки. Останньою на цьому тижні була 3кімнатна квартира. Сім’я запевнила що вони там живуть з 2 дітками. Зробили акцент на тому, що саме живуть.

Ми прийшли, все оглянули. Квартира була дуже чиста, акуратна, нічого ніде не було розкидано, не валялося. Але я поспішила звідти піти і чоловіка забрати поскоріше.

– Я думаю, що це якісь аферисти. У них 2 дітей, меблів мінімум, ти бачив хоч одну іграшку в будинку, хоч одну пляму, хоча ремонт хороший, та не новий. А ще ти бачив попільничку на кухні на столі, тобто вони в квартирі це роблять.

А ще, ніякого дитячого посуду, навіть ні рушничка в ванній кімнаті. Та головне, для більш сімейного ефекту і атмосфери вони показували альбом з фотографіями.

Тебе не насторожило, що всі фото показові. Ні одного в цій квартирі. А ще, звідки вони дістали фотоальбом? Він лежав на бильці ліжка. Тобто або вони готувалися або ж просто не прорахували всі ходи.

-Кохана, ти себе накручуєш, вимикай того детектива. Та я не заспокоїлася. А ще, ні одного килима, діти вдягнені тепло, хоч в квартирі теж не холодно.

А коли син попросив поїсти, та, що назвалася мамою дістала яблуко прямо з своєї сумки, там в неї ще йогурт був відкритий.

Я не помилилася, квартиру здавали подобово, і в результаті багато людей втрапили в пастку аферистів. А я, хочу сказати, як мама, не буває ідеальної чистоти там, де є діти.

Під рукою має бути і рушник, і термометр і пристрій для вимірювання радіації, коли діти вдома.

Related Post

«Пробач мого недолугого сина, адже ти ж так любила його! Він розлучається і вільний», — почулося на тому кінці дроту«Пробач мого недолугого сина, адже ти ж так любила його! Він розлучається і вільний», — почулося на тому кінці дроту

Чи має сенс життя без мрії? Галина була впевнена, що ні. Усередині її теплилася надія, що колись вона здійснить своє заповітне бажання і полетить до Парижа. Але в її хлопця

Він почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одномуВін почав змушувати мене брати кредити, говорячи, що ми одна сім’я і маємо допомагати одне одному

Зустріла хлопця, який став згодом моїм чоловіком, він був із забезпеченої сім’ї на той момент. Наполіг на моєму звільненні з роботи, мотивуючи тим, що я маю займатися сім’єю та дітьми

Здавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в боргиЗдавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в борги

Здавалося життя вже закінчилося, Микола по вуха заліз в борги, мав справу з серйозними людьми, дійшов до того, що жінка виперла з хати, сама господарку продала і поїхала з дитиною