fbpx

Не буває ідеальної чистоти там, де є діти

Назбирали нарешті грошей на квартиру. Почали ходити, прицінюватися, особливо нікуди не спішили, але разом з тим, були готові купити той варіант який сподобався відразу намісці.

Обходили все, але кругом знайшли якісь свої недоліки. Останньою на цьому тижні була 3кімнатна квартира. Сім’я запевнила що вони там живуть з 2 дітками. Зробили акцент на тому, що саме живуть.

Ми прийшли, все оглянули. Квартира була дуже чиста, акуратна, нічого ніде не було розкидано, не валялося. Але я поспішила звідти піти і чоловіка забрати поскоріше.

– Я думаю, що це якісь аферисти. У них 2 дітей, меблів мінімум, ти бачив хоч одну іграшку в будинку, хоч одну пляму, хоча ремонт хороший, та не новий. А ще ти бачив попільничку на кухні на столі, тобто вони в квартирі це роблять.

А ще, ніякого дитячого посуду, навіть ні рушничка в ванній кімнаті. Та головне, для більш сімейного ефекту і атмосфери вони показували альбом з фотографіями.

Тебе не насторожило, що всі фото показові. Ні одного в цій квартирі. А ще, звідки вони дістали фотоальбом? Він лежав на бильці ліжка. Тобто або вони готувалися або ж просто не прорахували всі ходи.

-Кохана, ти себе накручуєш, вимикай того детектива. Та я не заспокоїлася. А ще, ні одного килима, діти вдягнені тепло, хоч в квартирі теж не холодно.

А коли син попросив поїсти, та, що назвалася мамою дістала яблуко прямо з своєї сумки, там в неї ще йогурт був відкритий.

Я не помилилася, квартиру здавали подобово, і в результаті багато людей втрапили в пастку аферистів. А я, хочу сказати, як мама, не буває ідеальної чистоти там, де є діти.

Під рукою має бути і рушник, і термометр і пристрій для вимірювання радіації, коли діти вдома.

Related Post

Не можу дочекатися чергового відрядження чоловікаНе можу дочекатися чергового відрядження чоловіка

Я все частіше і частіше стала шукати відповіді на запитання: “Чи погана я дружина?”. Я відчуваю себе емоційно набагато краще, коли чоловік їде у відрядження. Трапляється це не так часто,

Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!Єврейська мати: Людина, яка зустрічається з розлученою жінкою з дітьми – це невдаха і паразит!

Єврейська мати: Алло !? Дочка: Здрастуй, мамо! Чи можу я залишити у тебе дітей на ніч? М: Вейзмір! Ти з кимось зустрічаєшся? Д: Так. М: З ким? Д: З другом.