fbpx

Не чекали, а ми приперлися?

Чоловік в цей день був на роботі. Я сиджу в декреті з 2 дітками, тому для мене будь-які гості це вже подія. Я робила 2 салати, нещодавно рецепт вичитала. Там курка йде, сир фета, соєвий соус і ще багато інгредієнтів.

До мене сала прийти подруга. Ми не бачилися з нею 2 роки. Спілкувалися звісно, але не бачилися. Ну нам було про що поговорити. Ну то от, мене Ната за 3 дні до приїзду повідомила.

Я постаралася влагодити всі свої справи, щоб спокійно сісти і поговорити з подругою. 7 вечора, приїхала Ната, ми погратися трішки 3 дітьми, а потім я відправила їх дивитися мультики.

Розташувалися на кухонному диванчику, переглядали фото, говорили про своє. І тут дзвінок в двері. Виходжу – свекруня. “Не чекали, а ми приперлися?”.

І стоїть сяє як новорічна ялинка. В руках пакет величезний з грибами і малиною. Ткнула мені пакет, сказала зробити з ними щось терміново, прямо зараз, бо пропадуть. Ото вже приніс нечистий.

Малину я відразу в морозилку закинула, вона ж не думала, що я буду її зараз на джем варити. А гриби лишила коридорі на кращі часи. -От, так в тебе гості? Доброго дня, а ви вже йдете?

Моя Ната теж в кишеню за словом не ткнеться. -Ні, я подихаю свіжим повітрям і повернуся, не переживайте. Поки Нати не було 5 хвилин, свекруха дивилася на мене пронизуючим поглядом, повним цікавості і зневаги.

А потім пішла до дітей в кімнату. Вже звідти я почула: -Так, ясно, мама розважається, а діти з цукерками біля телевізора, стидоба. Я запропонувала свекрусі чай, все ж їхала до нас з роботи, голодна, на вулиці холодно.

-Та який чай, я б поїла, голодна як вовк цілий день. Запропонувала їй суп з печерицями і салат. Не схотіла. Так весь вечір в простояла над головою в мене.

Навіть поговорити нормально не дала. Спитала в скільки остання маршрутка, я сказала що ще встигаєте, якщо вийти зараз. Образилася, сказала чоловікові, що я її вигнала.

Related Post

Через роботу батька ми переїхали в інше місто, між мною та моїм другом тисячі кілометрів. І так склалося що ми протягом майже 12 років не приїжджали в рідне місто, бо дідусь з бабусею теж до нас переїхали і одним словом так минав час. Батьки наші продовжували спілкуватися, але так, хіба що по святам. Минув час і ми знову почали спілкуватися, наші батьки вважають, що з нас вийшла б гарна параЧерез роботу батька ми переїхали в інше місто, між мною та моїм другом тисячі кілометрів. І так склалося що ми протягом майже 12 років не приїжджали в рідне місто, бо дідусь з бабусею теж до нас переїхали і одним словом так минав час. Батьки наші продовжували спілкуватися, але так, хіба що по святам. Минув час і ми знову почали спілкуватися, наші батьки вважають, що з нас вийшла б гарна пара

Хотілося б поділитися з вами тією ситуацією в якій я зараз перебуваю і отримати якісь поради. Зараз мені майже 20 років, з мого народження я дуже дружила з одним хлопчиком,

Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…

На роботі було не нудно, колектив був дружний. Але от увечері зізнатися було тоскливо йти додому. Телевізор, ноутбук і я. І ось вирішила я завести собі кошеня – все ж