Не чекали, а ми приперлися?

Чоловік в цей день був на роботі. Я сиджу в декреті з 2 дітками, тому для мене будь-які гості це вже подія. Я робила 2 салати, нещодавно рецепт вичитала. Там курка йде, сир фета, соєвий соус і ще багато інгредієнтів.

До мене сала прийти подруга. Ми не бачилися з нею 2 роки. Спілкувалися звісно, але не бачилися. Ну нам було про що поговорити. Ну то от, мене Ната за 3 дні до приїзду повідомила.

Я постаралася влагодити всі свої справи, щоб спокійно сісти і поговорити з подругою. 7 вечора, приїхала Ната, ми погратися трішки 3 дітьми, а потім я відправила їх дивитися мультики.

Розташувалися на кухонному диванчику, переглядали фото, говорили про своє. І тут дзвінок в двері. Виходжу – свекруня. “Не чекали, а ми приперлися?”.

І стоїть сяє як новорічна ялинка. В руках пакет величезний з грибами і малиною. Ткнула мені пакет, сказала зробити з ними щось терміново, прямо зараз, бо пропадуть. Ото вже приніс нечистий.

Малину я відразу в морозилку закинула, вона ж не думала, що я буду її зараз на джем варити. А гриби лишила коридорі на кращі часи. -От, так в тебе гості? Доброго дня, а ви вже йдете?

Моя Ната теж в кишеню за словом не ткнеться. -Ні, я подихаю свіжим повітрям і повернуся, не переживайте. Поки Нати не було 5 хвилин, свекруха дивилася на мене пронизуючим поглядом, повним цікавості і зневаги.

А потім пішла до дітей в кімнату. Вже звідти я почула: -Так, ясно, мама розважається, а діти з цукерками біля телевізора, стидоба. Я запропонувала свекрусі чай, все ж їхала до нас з роботи, голодна, на вулиці холодно.

-Та який чай, я б поїла, голодна як вовк цілий день. Запропонувала їй суп з печерицями і салат. Не схотіла. Так весь вечір в простояла над головою в мене.

Навіть поговорити нормально не дала. Спитала в скільки остання маршрутка, я сказала що ще встигаєте, якщо вийти зараз. Образилася, сказала чоловікові, що я її вигнала.

Related Post

Колишня і мій друг вже запланували дату весілля, а я все ще сподіваюся з нею помиритисяКолишня і мій друг вже запланували дату весілля, а я все ще сподіваюся з нею помиритися

Моя колишня дівчина Аліна робить мені нерви. Мені здається від її вибриків я навіть посивію скоро. Ну таке вже робить, що на голову не налізе. Але про все по порядку.

Замість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджуютьЗамість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджують

Моїй доньці зараз півтора року. З чоловіком довго не хотіли заводити дітей, бо мені не хотілося йти з роботи у декретну відпустку. У фірмі я обіймаю посаду, до якої дуже

Скоро Новий рік, а через проблеми я навіть думати про свята не хочу. Мені вже набридло плакати цілими днямиСкоро Новий рік, а через проблеми я навіть думати про свята не хочу. Мені вже набридло плакати цілими днями

Останнім часом у моєму житті почалися проблеми. Я закінчила коледж із двома червоними дипломами і переїхала до нового міста, тут живе частина моєї рідні. Через це навіть святкового настрою немає.