fbpx

Не дарма люди кажуть: жінка не може повністю реалізуватися як людина без чоловіка. Втім, як і навпаки, чоловік без дружини теж мало чого вартий, хоча у чоловіків це не так яскраво проявляється

Часто читаю історії з життя «вільних і незалежних» дівчат, які обрали життя для себе, без дітей, без чоловіка і без сім’ї. І з висоти свого життєвого досвіду хочу дати вам, дорогі егоїстки, кілька цінних порад. Прислухаєтеся ви до них чи ні – справа ваша, але потім не кажіть, що вас не попереджали.

Люди завжди, починаючи ще від людського стада, мали пару. Вони трималися одне за одного, які б легкі або важкі часи не були б.

Так, шлюби не вічні, але не у всіх, не всі ж розлучаються. Частка їх не така велика і це не означає, що не варто навіть намагатися створити нормальну міцну сім’ю.

Іноді щоб бути щасливим потрібно боротися за щастя з самим собою. А це не легке завдання – перемогти себе, знайти в собі сили змінюватися, особливо заради когось.

Я дивлюся на всіх цих самодостатніх успішних дівчат віком 25+ і не можу їх зрозуміти.

Розумні люди, багато бачили на своєму віку, кажуть їм, що поїзд потихеньку йде, час іде, ніхто не молодшає. Але ці дівчата нічого не хочуть слухати, вважають, що вони розумніші за інших.

Напевно, думають, що люди не вічні, що молодість, краса і здоров’я буде з ними завжди. А коли їм під 50 стукне, вони згадають всі поради, захочуть відіграти все назад, але буде вже пізно і звинувачувати нікого, крім себе, не вийде.

З кожним прожитим роком, дивлячись на своїх одружених друзів, ви зрозумієте, що живете і старіїте на самоті. Що у вас нікого немає поруч: ні коханого чоловіка, який завжди дбав і підтримував вас, ні дітей, які вас відвідували б і допомагали, ні онуків, з якими б ви няньчилися і відчували себе потрібною.

Не дарма люди кажуть: жінка не може повністю реалізуватися як людина без чоловіка. Втім, як і навпаки, чоловік без дружини теж мало чого вартий, хоча у чоловіків це не так яскраво проявляється.

Дівчата, милі, одумайтеся, перестаньте грати в феміністок! Жінка може бути щасливою тільки якщо у неї є сім’я, діти, інакше її життя безглузде. Ви обов’язково це зрозумієте, але буде вже занадто пізно.

Related Post

Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?Що робити, якщо чоловік не планує зі мною дітей?

Задала партнеру питання про дитину і наше майбутнє. Він відповів, що якщо розбагатіє, тоді і про дітей задумається. А поки хоче жити для себе і подорожувати. У нього вже є

Не впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчиніНе впевнений, що хочу одружитися на своїй дівчині

Рік зустрічаюся з дівчиною. З огляду на наші традиції і термін спілкування, справа йде до весілля. Але через хворобливий досвід в колишніх стосунках і важку депресію після розриву мені важко