Перейти до вмісту

Не хочу прикривати сестру і чоловіка подруги більше, це ж гріх який

У мене є сестра-близнючка Міла, вона дівчинка дуже видна, імпульсивна і красива. Ми схожі з нею як 2 краплі води, але вона з тих людей, які вміють себе показати.

Так ось, сталося так, що на одному із сімейних свят Міла обмовилася про те, що і вона скоро виходить заміж. Показала красиву каблучку.

Нам було по 32 роки, тому я щиро пораділа за сестру. Але вона чомусь все боялася показати мені свого чоловіка.

Одного разу ми з моїм чоловіком і дітьми просто підловили їх на вулиці, коли вони йшли за ручку по парку. Я з своїм поганим зором не відразу зрозуміла що не так з ї кавалером.

А виявилося от що, коли вже ми підійшли ближче, то я впізнала в ньому чоловіка своєї подруги. Вони і познайомилися виявляється у нас на одному з свят. Ні, ви уявляєте, прийти в гості з дружиною і познайомитися з іншою жінкою. В мене не вкладається в голові.

Але саме страшне в цьому всьому, що я бачу які вони щасливі. Тепер я не узнаю що робити, адже я не хочу руйнувати щастя власній сестрі. Звісно вона про все знає, про жінку і дитину, він навіть не пішов звідти, приходить просто іноді ночувати.

Розказати подрузі? Не знаю чи варто, адже звинувачення не обійдуть боком і мене.

Найбільше мені не хотілося б руйнувати стосунки з сестрою, адже вона заслужила того, щоб дійсно бути щасливою. З іншого боку, я переживаю, адже рано чи пізно все випливе і все стане явним. Не хочу бути брехухою ні перед ким.