Не хочу щоб в моїй ванній милися чужі люди, хіба це нормально?

Я ненавиджу родичів свого чоловіка, просто всім своїм серцем. А все тому, що через них один час у нас було дуже багато скандалів і різних сварок з чоловіком, і тепер звісно, мені просто шкода того часу, який я могла б витратити з користю.

Це був 2002 рік, далеко не у всіх селах була вода в домі і душ. Саме тому коли ми робили ремонт і будувалися, вирішили відразу провести ці блага в будинок, навіть елементарно, поставити унітаза, ванну і кабінку.

У нас було 4 дітей, місце дозволяло, тому ми вирішили і те, і те, а при нагоді могли б просто щось одне викинути. Ми не робили дорогезного ремонту, але потратилася на плитку, шпалери спеціальні для ванни, різні полички, килимки і все таке.

А стелю вирішили зробити дзеркальну, натяжну, вологи було не багато, а так дешево і сердито. В інших кімнатах теж трішки підшаманили, зокрема розширили кузню і зробили з неї ще й столову, адже раніше більше 4 чоловік за стіл не вміщалося, їли партіями.

Так от, зробили ми ремонт, і тут же в селі пронюхали про те, що в нас такі блага, ще й з ремонтом. Першою прибігла свекруха помитися як “нормальні люди”, хоча до цього криком верещала що ми вкладаємо гроші в дурню, краще б купили корову.

Далі прибігла невістка з малечею, а потім і батьки підтягнулися. Але коли вони зробили ці походеньки в мою ванну регулярними, то мало того, свекор занадився ще й в туалет, ви мене вибачте, але чому я маю після когось мити унітаз?

Коротше я поставила питання ребром. Мені порядком набридло те, що в свою ванну, куди я вклала з чоловіком гроші, я маю стояти в черзі, що всі мої шампуні і гелі зриваються за у рази, що беруть мою мочалку і труться моїм рушником.

А ще, не хочу я сідати в ванну, де 5 хвилин назад сиділа чужа людина, навіть якщо це дитина чи невістка. Може я не права, то скажіть мені?

Related Post

Хочу запропонувати чоловіку, щоб він завів коханку, але перед цим укласти шлюбний договірХочу запропонувати чоловіку, щоб він завів коханку, але перед цим укласти шлюбний договір

П’ять років тому чоловік зрадив мені, звичайно ж, я відвоювала його у коханки, пробачити не пробачила, але сім’ю зберегла. У шлюбі вже 20 років, є діти і багато спільного майна.