Не можу дочекатися відпустки

Я ще тільки збираюся у таку довгоочікувану відпустку, а вже нервуюся, бо знаю наперед, що не встигну як слід відпочити за такий короткий термін. Та й відпустка не так скоро, як хотілося б.

Я нещодавно поміняла роботу, мені тут все подобається, але відчуваю, що вже втомилася та хочу відпочити. Коли звільнилася з попередньої роботи (за незалежними від мене обставинами), то так і планувала, що трохи відпочину вдома, з’їздимо на море, а потім вже шукатиму нову роботу.

Але чоловік сказав, що знайомі пропонують непогану посаду, і я не повинна відмовлятися. Довелося погоджуватися, щоб уникнути конфлікту. Причиною такого поспіху з його боку, звісно, ​​були гроші.

У чоловіка зарплата маленька, а він давно мріє купити машину, хоч і в кредит. Але чому він вирішив, що я маю заробляти, а він все відкладати на його мрію?

Але за той короткий час, що я була без роботи, я трохи поміняла свій режим: лягала пізно, вставати рано теж не було потреби, а тепер на роботі просто засинаю, підбадьорюючи себе постійно кавою та чаєм.

І хоча я зараз нормально сплю, та й працюю не на знос, але все одно постійне почуття втоми та недосипання постійно зі мною. Дорогою на роботу я часто засинаю в транспорті, у вихідні теж намагаюся довше поспати.

Поскаржилася чоловікові, він відповів: “Просто ти розлінилася, сидячи вдома майже пів року, і добре, що робота від знайомих вчасно підвернулась, а то ти так звикла б нічого не робити, лише спати, що сама б і не шукала нічого”. Мені стало прикро від таких слів, і так себе шкода…

Ну, чому він мене не розуміє, навіть не намагається зрозуміти? Я й раніше не була такою енергійною, як чоловік. Завжди повертаючись з відпустки, помічала, що мені потрібний хоча б ще тиждень відпочинку, щоб налаштуватися на роботу. А тепер, як подумаю, що ще кілька місяців чекати на відпустку, так і руки опускаються зовсім.

 

Related Post

Несподівана зустріч з першим коханнямНесподівана зустріч з першим коханням

Було в мене перше шкільне кохання, з яким пов’язані найніжніші спогади. На жаль, у десятому класі вона переїхала з батьками до іншого міста, зв’язок загубився. Після інституту я одружився, у мене народилися двоє дітей,

У тих відносинах було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.У тих відносинах було все: від загроз і розборок з дільничним до суду і переїзду в інше місто.

Коли мені перевалило за 33 роки, я усвідомила, що в моєму житті більше не буде романтики, божевільного кохання, поганих вчинків і … Як же я помилялася! У 28 років я

Якщо комусь карантин і змінив життя то точно мені, виявляється коли моє життя під загрозою, кохана людина і оком не моргнеЯкщо комусь карантин і змінив життя то точно мені, виявляється коли моє життя під загрозою, кохана людина і оком не моргне

Я мала гарну роботу, хорошу машину і чоловіка, який, здавалося мене кохає. Все помінялося дуже швидко. Виною всьому пандемія в карантин. З народження я мала дуже слабке серце і деякі