Не можу довіряти своєму хлопцю, бо він зраджував іншим дівчатам

Зустрічаюся з хлопцем, нам по 24 років. Раніше ми були кращими друзями, і я знаю, що в 18-20 років він ставився до дівчат дуже легковажно.

Зраджував їм, хоча не перебував в особливо серйозних відносинах. І взагалі вів досить розгульний спосіб життя. Тепер переживаю, що зі мною буде так само, що буде зраджувати. Хоча він каже, що змінився і не хоче цього робити, що раніше йому хотілося різноманітності, а тепер у нього є я, і він мене любить.

Як вчинити, варто продовжувати стосунки і довіряти? Це у нього було в силу юного віку? Або вік тут ні причому, і такі люди не міняються?

Софія, 24 роки
Софія, то, як людина вела себе в минулому, не говорить про те, що він так само буде поводитися в майбутньому. Люди, безумовно, постійно змінюються. Не міняються тільки дурні люди, які не пристосовуються, не розвиваються для поліпшення свого становища. Якщо ваш хлопець не дурний – він буде змінюватися.

Що стосується сумнівів про те, чи буде ваш хлопець зраджувати, я не можу сказати напевно. Але потрібно дійсно розуміти, що далеко не всі хлопці в такому віці здатні на побудову серйозних відносин. Це пов’язано з чоловічою гендерною психологією.

На організм чоловіків у віці 16-27 років робить дуже сильний вплив гормон тестостерон. Він спонукає їх реалізувати чоловічу статеву стратегію: спілкуватися з різними дівчатами, реагувати на фізичні стимули, вступати в статеві контакти.

У жіночому організмі тестостерону дуже мало, і жіноча статева стратегія відрізняється від чоловічої. Хоч ми і належимо до одного роду, у нас яскраво самці відрізняються від самок. Відповідно, і уявлення про відносини у чоловіків і жінок різні.

You cannot copy content of this page