Не можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися, і вона пішла, забравши дочку. Пожила якийсь час у подруги і повернулася. Потім ця подруга подзвонила і розповіла, що у дружини є коханець. Спочатку не повірив. Став розпитувати інших, і вони підтвердили всі до останнього слова, в подробицях.

Що робити? Не хочу відпускати дружину і дочку, люблю їх. Та й дружина не зізнається ні в чому і не хоче розлучення. Але я не можу з цим жити, на неї і дивитися стало гидко.

Ігор, 38 років. Порада від психолога.
Ігор, зрада – це завжди складна, важка для пари тема. І тут не буває якогось універсального шляху для партнерів. Хтось знаходить в собі ресурс для опрацювання цієї історії і потім може продовжувати відносини, хтось вирішує, що варто розлучитися. У вашому випадку ситуація ускладнюється ще й тим, що один партнер заперечує зраду, тому ніби як і нічого тут обговорювати.

Тому доведеться змиритися, що ви так і залишитеся в невідомості. Адже на одній шальці терезів – слова вашої дружини, а на іншій – слова її подруг. Їх поведінка, зізнатися, здається дивнию: рідко подруги так одна одну видають. І, на жаль, ви не зможете перевірити, чи дійсно дві подруги одна одну не знають і не мають наміру. Вони цілком могли познайомитися на якомусь заході, а потім почати спілкуватися таємно, в житті всяке буває.

Чи не розглядаєте ви версію, що це наклеп на дружину? Тим більше що вона від вас не пішла, а випустила пар, образилася через недовіру, але потім повернулася? Аж надто багато відомо подругам.

You cannot copy content of this page