Не можу пробачити, але і розлучатися не хочу

Після 10 років шлюбу мені зрадила дружина. Я – не ревнивий параноїк, але одного разу зауважив, що вона ховає від мене свій телефон. Через це ми з дружиною сильно посварилися, і вона пішла, забравши дочку. Пожила якийсь час у подруги і повернулася. Потім ця подруга подзвонила і розповіла, що у дружини є коханець. Спочатку не повірив. Став розпитувати інших, і вони підтвердили всі до останнього слова, в подробицях.

Що робити? Не хочу відпускати дружину і дочку, люблю їх. Та й дружина не зізнається ні в чому і не хоче розлучення. Але я не можу з цим жити, на неї і дивитися стало гидко.

Ігор, 38 років. Порада від психолога.
Ігор, зрада – це завжди складна, важка для пари тема. І тут не буває якогось універсального шляху для партнерів. Хтось знаходить в собі ресурс для опрацювання цієї історії і потім може продовжувати відносини, хтось вирішує, що варто розлучитися. У вашому випадку ситуація ускладнюється ще й тим, що один партнер заперечує зраду, тому ніби як і нічого тут обговорювати.

Тому доведеться змиритися, що ви так і залишитеся в невідомості. Адже на одній шальці терезів – слова вашої дружини, а на іншій – слова її подруг. Їх поведінка, зізнатися, здається дивнию: рідко подруги так одна одну видають. І, на жаль, ви не зможете перевірити, чи дійсно дві подруги одна одну не знають і не мають наміру. Вони цілком могли познайомитися на якомусь заході, а потім почати спілкуватися таємно, в житті всяке буває.

Чи не розглядаєте ви версію, що це наклеп на дружину? Тим більше що вона від вас не пішла, а випустила пар, образилася через недовіру, але потім повернулася? Аж надто багато відомо подругам.

Related Post

Як самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловікомЯк самотність протягом багатьох років зробила мене ідеальним чоловіком

Історія людини, яка пізнала ціну справжнього кохання. «Роки самотності роблять нас краще і навчають розбиратися в людях», – стверджує Олександр, хлопець, який розповів цю історію. – Так вийшло, що через

Влад випив каву у Христини і потім захворівВлад випив каву у Христини і потім захворів

У серпні минулого літа я почав зустрічатися з дівчиною. Погуляли ми з нею місяць. Я до неї якось охолов. Почала вона мене дошкуляти всякими розпитуваннями-допитами, мовляв, де був і з

facebook