Не можу відучити батьків забороняти все дітям

Посварилася з батьками. Все життя яке ми прожили в просторому будинку у нас були сварки і сканадали. А все тому, що по-перше мама завжди все забороняла. Ще з дитинства пам’ятаю, як вона постійно кричала, що не варто вдягати святкову одежу на прогулянку чи до столу, адже можна її зіпсувати, а ще не дозволяла брати білі шкарпетки просто так, чи нові туфлі без приводу.

А потім ті речі дуже швидко ставали маленькими і ми їх або викидали, або віддавали комусь з родичів. Віддавати було шкода, адже були ще зовсім не ношені, але що поробиш, діти швидко ростуть.

А ще, в нас був диван, великий, красивий кутовий. Мама завжди застиляла його якимись покривалами і пледами. А я от не можу зрозуміти для чого?

Нащо купувати красиві речі для того щоб боятися сісти на диван. Вже не кажучи про кришталевий посуд, різні тарілки і сервізи, які від часу просто на очах кришилися, але ні, як то так, це ж до свята.

Не навчили маму і те, що вона купила на Різдво ковбаси та ікри. Тоді це був дефіцит, звісно, купували заздалегідь, а якщо зі знижкою так взагалі з руками відривали. І тут сталося дещо цікаве.

Ми з братом дуже хотіли хоч шмат тієї ковбаси з’їсти, та мама не давала, казала то все до столу. Але у родичів щось не вийшло і вони не приїхали, всі страви швидко псувалися, в холодильнику місця не було, тому мама змушувала їсти вже після свята.

А потім того олів’є і не хотілося, його хотілось коли по телевізору йшов “Один вдома” коли тато приніс запашну ялинку в мав її прикрашати, а не на наступний день.

А тепер моя мама всього цього намагається навчити моїх дітей. Маша, не вдягай цю сукню, замастиш. А Маша моя чекала літа як манни з неба, щоб її вдягнути, адже вона і так вже тісновата була.

Я махнула доні що можна, а мати обізвала неекономною, сказала що я транжира, по грошима ррзкидаюся. Будь ласка допоможіть батькам розуму набратися.

Related Post

Надивилася серіалів і зруйнувала своє щастяНадивилася серіалів і зруйнувала своє щастя

Вона давно хотіла подивитися цей фільм, на одному диханні його ковтала. А потім ввімкнулася романтична музика, і на екрані пішли титри. Я також так зможу, подумала. Іноді краще б жінки