Не можу вибрати одного з чоловіків

Я познайомилася відразу з двома молодими людьми. Один з них мій сусід, чуйний, добрий, порядний, справжній красень. Він допомагав мені з господарськими справами і познайомив зі своїм другом. Друг запропонував відформатувати мій комп’ютер, прийшов в гості на весь день і почав говорити про те, як сильно я йому подобаюся. Намагався поцілувати мене. Не знаю, чому, але я піддалася на це. Зараз розумію, що не варто цього робити. За місяць нашого знайомства він вирішив піти від своєї цивільної дружини. Тепер він переїжджає в наш будинок і буде жити в суміжній квартирі зі мною.

Треба радіти новому роману і можливостям, але я переживаю. Він здається мені нестабільним, не знає, чого хоче. Я хочу сім’ю. Коли спілкуюся зі своїм першим другом-сусідом, розумію, що він налаштований на створення сім’ї. Йому 30, він серйозний, стабільний, не змінює раптово дівчат, шукає серйозних відносин. Починаю розуміти, що він подобається мені більше. Хоча обох знаю зовсім недовго. Не знаю, як себе вести далі. Вони друзі, весь час разом. Вчора ввечері звали мене в кафе, я відмовилася, бо почувалася ніяково і не знала, як себе вести з ними.

Думаю про те, щоб розповісти першому про свої почуття, але боюся виглядати безглуздо. Ніби як вже почала відносини з іншим, хоча не впевнена, що хочу цих відносин. Тепер зовсім заплуталася. При цьому у мене є хлопець, з яким ми разом вже рік. Але з ним майбутнього не бачу, так як він категорично не хоче заводити сім’ю і дітей. Тому ми вже пару місяців на межі розставання. Не можу остаточно кинути його, він став близьким і надійним другом. Я зовсім заплуталася, не знаю, що робити і як себе вести.

Наталя, 31 рік. Порада від психолога.
Я б радила перш за все розібратися з першими відносинами. Ви на межі, але остаточно розлучитися страшно, тому що звикли до нього, він хороший друг. Єдине, що не влаштовує, – у вас з ним різні плани. Оцініть, наскільки ваші плани на сім’ю і дітей для вас важливі.

Може бути, сусід привабливий тим, що полегшує ваш відхід з минулих відносин. Ви не дуже багато про нього знаєте. Спокушати дівчину свого друга – це не дуже по-дружньому. Або все ж сусід представив вас йому якось інакше? Звичайно, важко щось вимагати від майбутніх партнерів, але я б уважно ставилася до того, як люди розлучаються і як вони ведуть себе  по відношенню до друзів, близьких, знайомих.

Візьміть паузу. Не забувайте, що ви теж приймаєте рішення. Можете сказати, що вам потрібен час, що все почалося дуже швидко. Подивіться, що буде відбуватися. Людина, яка хоче відносин саме з вами, дочекається, зрозуміє. Але продовжувати відносини з усіма трьома може виявитися дуже важко. Ймовірно, що все це – просто епізод в любовному житті кожного з вас, і нічого серйозного ніхто з них не планує. Дізнавшись їх ближче, ви, можливо, не виберете жодного з них.

You cannot copy content of this page