fbpx

Не можу знайти жінку, якій би не були потрібні лише мої гроші

Мені 34 роки. Шкідливих звичок не маю.

Живу у Харкові. Працюю. Одружений не був. Дітей немає. Заробляв роки 4 тому 20 тисяч, потім 30, потім у 2017 році пішов на збільшення на 50 тисяч, зараз звільняюся на 60. Це чистий прибуток.

І це без жодних мотивацій з боку жіночої статі. Просто мені завжди хотілося добудувати мій будинок, їздити на крутому авто, відвідати місця, де я не був. А іншої можливості, окрім як заробити ці гроші, я не маю.

Чому не був одружений? Не тому, що боюсь відповідальності, чи не нагулявся. Просто я до своїх 34 років вже відносно непогано знаюся на людях. І те, що я бачу, наприклад, у своїх друзів, це кошмар. Люди, на яких вони одружені, це просто перехожі, які готові розділити з ними успіх. Звідси ставлення до чоловіка, як інвестиції, як до вирішувача всіх проблем.

У багатьох чоловіків дружина цілком серйозно не розуміє, що можна працювати. Адже вона дівчинка. А що може робити дівчинка? Саморозвиватися, бути гарненькою, тим самим мотивуючи свого чоловіка, та й народжувати дітей. Чоловік за це має бути нескінченно їй вдячний.

Вибачте, а що буде, якщо трапиться з чоловіком халепа, наприклад, захворів він? Чим допоможе така муза? Сяде біля ліжечка і скаже: «милий, ну давай вже, видужувати, тобі ніколи хворіти, у нас закінчуються грошики». Мені ось особисто таке зовсім не потрібне.

І, до речі, приблизно те саме я почав говорити на першому побаченні. Перестав особливо церемонитися, оскільки представниці слабкої статі теж зазвичай не церемоняться у цьому плані. Починають знайомство не з питань про мої захоплення, мою улюблену книгу, фільм, а про окреме житло та подорожі, як сильно я їх люблю і чи згоден, що мандрувати одному без пари туга смертна.

Зазвичай реакція на мої слова (про дружину дармоїдку і небажання одружитися), йде прихована агресія. Можливо, мені судилося бути одному. Але це краще, ніж такі стосунки. Ну і найголовніше – я фінансово самодостатній і мені є чим зайнятися. Я не шукаю ту, яка утримуватиме мене, зробить мене щасливою, розважить мене.

Опущу тут моральний бік питання. Скажу лише, що такі дівчатка  у моєму розумінні не дуже відрізняються від дівчаток з фіксованим годинниковим прайсом. А їх на 60 тисяч можна зняти багато різних, під настрій.

І ось де шукати ту саму, яка буде дійсно самодостатньою та гідною мене жінкою?

Related Post